Minęło już ponad dwadzieścia siedem lat od czasu, kiedy kupiłam swoją pierwszą talię kart tarota a one nadal niezmiennie mnie fascynują i zachwycają. Co jest w nich takiego, że powierzamy im swoje smutki i radości, niepokoje i nadzieje?


.... Są jak lustro naszej duszy. Pomagają określić nasze miejsce w życiu i kierunki, do których warto podążać. Możnaby rzec, że są jak widzący terapeuta, który poprzez uświadomienie lęków i obaw uzdrawia je. Przechodzą przez nie nasze pragnienia i potrzeby, uczucia i doświadczenia, które mogą być trudne do wyrażenia, a dzięki kartom postrzegane są jaśniej i bardziej szczegółowo. Możemy skonfrontować te aspekty naszego życia, które powodują w nas niepokój i stres. A kiedy już zostaną określone, łatwiej sobie z nimi poradzić, by móc iść dalej do przodu...

Tarot jest bowiem językiem symboli. Symbole na kartach pokazują w sposób piękny, ale i czasem niepokojący to, co jest wokół i wewnątrz nas . Niepokojącym, ponieważ są odbiciem nieznanych informacji głęboko ukrytych w podświadomości naszego umysłu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ karty Tarota pracują jak most pomiędzy naszym świadomym i nieświadomym. Ich szczególny charakter jest najbardziej widoczny, kiedy z nimi często pracujemy. Częste czytanie choć jednej karty jest jednym ze sposobów ustalenia ciągłości w zrozumieniu jakie siły działają w naszym życiu. Zrozumienie ich z kolei , umożliwi podjęcie współpracy , która pozwoli nam poczynić postępy w życiu. Dlatego gorąco zachęcam do podróży, która może być cudowną wycieczką z samym sobą. Cudowną, bo przepełnioną miłością i nadzieją.


Jest wiele powodów, dla których ludzie interesują się Tarotem. Jednych zachwycają swoim pięknem, innych fascynuje wszechotaczająca je tajemnica. Niezmiennie jednak wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że każdy kto poszukuje, odnajdzie w nich swoją drogę. Są bowiem odbiciem potrzeb naszego serca. Pomagają określić nasze miejsce w życiu i kierunki, do których warto podążać poprzez uświadomienie nam samym naszych lęków i obaw – a przez to uzdrawiają je. Przechodzą przez nie nasze pragnienia i potrzeby, uczucia i doświadczenia, które mogą być trudne do wyrażenia a dzięki kartom postrzegane są jaśniej i bardziej szczegółowo. Jesteśmy w stanie skonfrontować te aspekty naszego życia, które powodują w nas niepokój i lęk. A kiedy zostaną już określone, łatwiej sobie z nimi poradzić, by móc iść dalej do przodu.

Masz trudny czas lub stoisz przed niełatwym wyborem, zadzwoń. Karty nie podejmą za Ciebie decyzji, jednak pomogą Ci jaśniej zobaczyć możliwości. Przede wszystkim pozwolą Ci spojrzeć na tło sprawy, z innej perspektywy, ujawnią to co jest ukryte, dzięki temu będziesz miała możliwość zobaczenia spraw inaczej. Pełniej. Otrzymasz wszystkie narzędzia potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.

A może potrzebujesz kojącej rozmowy z kartami anielskimi, by doświadczyć obecności aniołów, ich wsparcia, i miłości. Może właśnie Cię wołają i próbują do Ciebie dotrzeć poprzez znaki, których nie zauważasz. A może właśnie to, że czytasz te słowa jest ich wołaniem. Usiądź spokojnie i przemyśl, czy nie potrzebujesz właśnie z nimi porozmawiać...

Porady tarota, run, TPP, kart anielskich

telefon: 793775790

biuro@magiateria.pl