Ostatnie 2 miejsca wolne ... 

Kochani,

Przed nami kolejne wspaniałe lato, czyli okazja, aby ponownie się spotkać i zanurzyć w cudownej atmosferze ezoterycznych klimatów, które pomogą nam zregenerować się po ciężkim roku, który mamy za sobą.

W trakcie naszego spotkania postaramy się przede wszystkim porozmawiać o wszystkim, co nas interesuje a dotyczy rozwoju duchowego. Wdrożymy przepiękne medytacje, podejmiemy dyskusje dotyczące niuansów Tarotowego Portretu Psychologicznego, szczególnie w kontekście zdrowia, jak zwykle będą nam towarzyszyły Anioły i piękna ich energia oraz siła, otworzymy się na wyrażanie siebie poprzez proste techniki malarskie, rysowanie mandali oraz inne. W tym roku szczególnie poświęcimy czas dla głębokiego doświadczenia duchowego uzdrawiania. Poćwiczymy uzdrawiający oddech, medytacje oraz poznamy nowe techniki kwantowego dotyku i w trakcie ćwiczeń nauczymy się rozpoznawać i widzieć chorobę w ciele fizycznym. . 

Piękna zielona przestrzeń gospodarstwa Nad Wartą pozwoli nam zanurzyć się w sielskiej i cichej atmosferze przyrody, czerpiąc z niej jak najwięcej siły i energii. Stare wiekowe drzewa podzielą się swoją oczyszczającą siłą. Będziemy pracować nad ukojeniem naszych nerwów oraz podniesieniem wibracji ciała, aby czuć szczęście i miłość przez cały rok. Porozmawiamy o kartach, wyroczniach a przede wszystkim o tym, Co Nam w Duszy Gra.Posłuchamy szeptów Aniołów i poćwiczymy anielskie odczyty. Pokłonimy się światu niebiańskiemu, a ono pokłoni się nam. A ponad wszystko zadbamy również o odnowę i regenerację naszego ciała; poprzez zastosowanie techniki Energetycznych Aktywacji uzupełnimy kolagen w organizmie, pobudzimy komórki macierzyste oraz cofniemy wiek swojego ciała. Czy jest to możliwe? Ależ tak!

Dołącz do mnie i moich Przyjaciół, wspólnie poszukamy szczęścia!

 

Wszystko to zostanie okraszone wspaniałą, ciepłą atmosferą wśród cudownych, mądrych ludzi. Nawet, jeżeli jeszcze się nie znamy, to czeka Cię piękna przygoda i niezapomniany czas.

  • Termin: 30 czerwca - 07 lipca 2018
  • Inwestycja: 1680 zł – w cenie zakwaterowanie, 3 posiłki oraz warsztaty. Rezerwacja miejsca - 30% kwoty wpłacone do 10 maja 2018r. II wpłata – 50% do 10 czerwca 2018. Po 10 czerwca kwota jest bezzwrotna. 
  • Wczasy odbędą się przy minimalnej ilości 6 osób.
  • Kontakt: biuro@magiateria.pl
  • Tel. 793775790
  • Miejsce: Urokliwe i cudne gospodarstwo agroturystyczne „Nad Wartą” położone jest we wsi Nowy Dwór, na skraju Puszczy Noteckiej, w malowniczej dolinie Warty, obok Skwierzyna, woj. Lubuskie. Tu w otoczeniu lasów, z dala od miejskiego zgiełku można rozkoszować się ciszą i bliskim kontaktem z naturą. Miejsce będące prawdziwą oazą spokoju, miejsce sielskie, anielskie, przepełnione swojskim klimatem. Choć Puszcza Notecka nie jest tak dzika jak lasy na wschodzie Polski, to jednak krajobraz puszczy, na który przede wszystkim składają się bory sosnowe, urozmaicają potężne wały wydm, które tworzą labirynt dolin i pagórków. No jednak najważniejsze jest to, że lasy te są pełne grzybów, sarn, jeleni... i nie tylko... Puszcza Notecka to także raj dla wędkarzy, rowero-maniaków, amatorów jazdy konnej... i wszystkich, którzy kochają piękną naturę i święty spokój!!! Ofertę wzbogacają atrakcje: kort tenisowy, staw, w którym można się kąpać, boisko do siatkówki i badmintona, miejsce na ognisko oraz grilla. Samo gospodarstwo położone jest tuż przy rzece Warcie, tak więc zagwarantowana obecność oczyszczającej wody. Gospodarze zadbają o zachowanie domowej atmosfery również poprzez smaczne i pięknie podane posiłki, przygotowywane w tradycyjny sposób.

 

Serdecznie zapraszam,

Jolanta