Czym jest Adara Stream?

Jest systemem uzdrawiania energetycznego, ukierunkowanym na rozwój, wzrost i usunięcie blokad w miłości co pozwala emanować jej energią a tym samym przyciągnąć miłość do swojego życia. Uzdrawiająca wibracja miłości pozwala odczuwać i ofiarować miłość. Oczyszcza przekonanie, że jest dla ciebie bezpiecznym kochać. Oczyszcza stare, trudne emocje związane ze związkami z przeszłości, które kosztowały dużo cierpienia. Ta modalność pokazuje Ci co możesz sam zrobić. Dają ci ogromną siłę do zmiany przekonań. Otwiera na wybaczanie w stosunku do rodziców, przeszłych i obecnych partnerów. Następuje tak głębokie wybaczenie, że w ogóle przestają egzystować w twojej głowie jako pamięć bólu. Uwalnia również od starych i nowych urazów,  w sercu pozostaje czysta radość z bycia z drugą osobą.

W związku z tym, że następuje również uwolnienie kontroli i oceny nie nosisz już w sobie oceny partnera, jego wyglądu zewnętrznego, daje połączenie serce do serca. I tak patrzysz na ukochanego, z pełną akceptacją. Następuje zamiana sposobu myślenia z ja na my, oraz przełożenie swoich potrzeb na potrzeby związku. Nastąpi zrozumienie postępowania na głębszym poziomie, poziomie gdzie nie ma lęku, jest zrozumienie swoich oraz czyichś uczuć bez obciążania się nimi, bez ich oceny. A jeśli nawet to robisz, to robisz to z miłością; masz świadomość przestrzeni dla zmian, rozumiesz je na poziomie sreca, nie buduje to napięć ani lęku o stratę. W ogóle bodczuwasz brak poczucia straty. Jest tylko wypełnienie. Nie myśli się starymi kategoriami co by było gdyby, następuje zamiana na co ewentualnie mogabym poprawić, co dla niego mogłabym zrobić lepiej. Następuje ogromna przestrzeń dla poprawy komunikacji, cierpliwość, otwartość w mówieniu i nazywaniu swoich uczuć i potrzeb. Wszystko odbywa się na poziomie czystego serca, nie boisz się iść za jego głosem. 

Uzdrowienie serca daje po prostu zgodę, o nic już więcej nie musisz zabiegać, starać się. Wszystko przybiera postać pewności i wolności. Bez gierek, bez zastanawiania się, z czystą intencją, pozwala popatrzeć na partnera ze współczuciem z poziomu serca. Jeśli coś boli, rani , nie boisz się o tym powiedzieć. Szczera komunikacja to podstawa każdej relacji. Dlatego oczyszczanie serca w trakcie sesji może fizycznie bardzo boleć, ponieważ cała kierowana energia Adara Stream oczyszcza jego poziomy bardzo głęboko. W zamian otrzymujesz stan wolności w sercu, wiosnę 12 miesiące w roku. 

Poniżej przedstawiam zaledwie kilka obszarów pracy energii Adara Stream:

- miłość do siebie samego

- miłość do innych

- zaufanie

- wiara

- wolność

- harmonia

- uwolnienie od kontroli

- przebudzenie przewodnictwa

- wzrost

- rozwój

- usuwanie negatywnych energii lęku i braku zaufania

- zmiana starych programów i przekonań

- prawda & spójność

- komunikacja

- otwarcie się na nową miłość

- uwolnienie od zazdrości

- radość

Teraz nadszedł czas na nowo wprowadzić miłość w swoje życie, otworzyć się na nią i uwolnić od starych programów, pozwalając sobie kochać i być kochanym. Nie tylko przez innych, ale również przez Wszechświat. To on posiada obfitość miłości, którą emanuje na wszystko, również na ciebie. Poczuj ją, poznaj ją i pozwól przeszłym doświadczeniom odejść. Pozwól wprowadzić energię miłości w każdą część siebie, w każdą komórkę siebie i płyń poprzez życie z tym nieskończonym światłem.

Zaufaj z poziomu bardzo głębokiego, który tylko ty znasz. Czy jesteś gotowy, aby otworzyć się w pełni na swoje boskie przeznaczenie? To czas wiary, zobaczysz jak Wszechświat połączy się z tobą, aby się tobą zaopiekować, ochronić, ukoić i obdarować na tak wiele sposobów.

Oczyszczenie jest częścią procesu. Uwolnienie od toksyn i złogów emocjonalnych pozwala w pełni rozwinąć skrzydła i z podniesioną głową podążać swoją własną ścieżką przeznaczenia. Żyć w miłości, być miłością jest nadrzędną prawdą istot wszechświata, ale każdy realizuje ją zgodnie z własnym, indywidualnym programem. Jaki jest twój? Pozwól sobie to odkryć.

Uważam, że najlepszym wyznacznikiem jest po prostu praca. Tak więc, aby poznać sposób, w jaki potrafi uzdrawiać Adara Stream proszę przeczytaj opis z kilku sesji, które znajdują się w zakładce Przykładowe sesje - opinie.