Nikt tak dobrze nie rozumie pragnienia miłości jak Anielskie zastępy, które przecież powstały po to by miłować Najwyższego i ludzi! Jeśli w Twoim otoczeniu brakuje harmonii i miłości poproś o pomoc Anioła Miłości. Ten Rytuał pomoże Ci zharmonizować relacje osobiste ze wszystkimi osobami, jakie znasz. Gdy tylko zechcesz przyciągnie do Ciebie uczucie i przyjaźń.


Przygotowanie:

Jeśli masz ukochaną osobę, pragniesz wzmocnić wasze więzi, to przygotuj wasze zdjęcie. Jeśli nie masz wspólnego zdjęcia przygotuj tylko zdjęcie tej osoby, albo po prostu napisz jej imię na białej kartce. Jeśli jesteś samotna na kartce białego papieru napisz słowo, którym potem będziesz określać swojego partnera, możesz też zawrzeć tam cechy jego charakteru, np.: ukochany, umiłowany, mój mężczyzna, dobry mąż. Wieczorem przygotuj Trzy zielone świece. Przykryj stół białym obrusem. Ustaw świece w trójkąt. Ubierz się na biało lub załóż jasny kolor. Poproś swoimi słowami Anioł Stróża o opiekę pod czas rytuału. Zapal świecę, usiądź przodem do stołu, popatrz na świece i wyobraź sobie, że w tym trójkącie zrobionym z zapalonych świec pojawia się cudowna postać. To Anioł Miłości. Poproś go by pozostał z Tobą pod czas rytuału i zabrał Twoje pragnienie miłości ze sobą. Połóż zdjęcie lub kartkę z opisem przyszłego ukochanego w trójkącie świec.

Przeczytaj następującą inwokację:

Pozdrawiam Cię Aniele Miłości, mój Niebiański Opiekunie. Wzywam Cię, wysłuchaj mnie! Proszę Cię, byś dotknął mą duszę i rozbudził w niej miłość do wszystkich ludzi. Pragnę byś skontaktował mnie z umiłowanym mego serca. Pragnę iść razem z Tobą i z Nim przez życie. Rozpal we mnie płomień miłości tak, by ogrzał serce mego ukochanego. Niech na zawsze zostanie w nas Twoja iskra. Zabierz moją prośbę i wraz z moim Aniołem Stróżem do Zastępów Anielskich I podziękuj im za pomoc, tak jak ja Tobie dziękuję. Niech moja miłość wzrasta, pomóż mi ją w przyszłości pielęgnować, tak jak ja będę pielęgnować roślinę przeznaczona Tobie i mojej miłości. Po zakończeniu ceremonii należy wyrazić podziękowania. Podziękuj Aniołowi Stróżowi za opiekę swoimi słowami. Najlepiej tego samego dnia, a na pewno nie później niż 28 dni po rytuale idź do kwiaciarni i wybierz kwiat w doniczce lub roślinę. Wybierając kieruj się tylko intuicją. Zanieś go do domu i pielęgnuj go. Rozmawiaj z rośliną jak być rozmawiała z ukochanym lub Aniołem Miłości. Przyjrzyj się też kwiatowi, zobacz, jaki wybrałaś, bo symbolizuje on twój obecny lub przyszły związek.