"Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami po sesji Uzdrawiania z Archaniołem Metatronem.
Sesja nie była zaplanowana, wyszło mi to w rozmowie z Jolą dość spontanicznie. Dzień szybciej byłam na służbowym spotkaniu, na którym był koncert muzyczny i niektórzy goście tańczyli przy scenie. Mnie nawet nie przyszło na myśl, aby iść pod scenę potańczyć. Po sesji następnego dnia była kolejna kolacja z dyskoteką, oczywiście nie miałam w planach pozostać na niej. Ale coś się we mnie przełamało i odzyskałam tzw; „luz w kolanach” i niespodziewanie dla siebie samej bawiłam się do 2 w nocy. Ten wieczór był dla mnie przełomem. Ja taka sztywna i cała w schematach narzuconych przez siebie samą, nagle zrobiłam się towarzyska i zabawowa. To było zaraz następnego dnia. W kolejnych dniach było już coraz lepiej. Zaczęłam się spotykać częściej ze znajomymi, nie bać się wyjścia do klubów i bawienia się, tańczenia bez żadnego skrępowania, że na przykład nie znam jak się tańczy salsę tylko próbuję ją tańczyć bawiąc się przy tym. Po prostu rewelacyjna zmiana postrzegania świata. Teraz wszystko mnie cieszy, a to, że ptaszek mi śpiewa za oknem, a to, że są takie fajne zielone listki na drzewach, a tu kwiatki pięknie pachną. Mam ochotę na spacery. Mam ochotę na wszystko!!! Teraz żyję tak jak chciałam żyć, bez oglądania się na innych. To jest moje życie i to ja mam być zadowolona. Wiem, co chcę robić w życiu a szukałam swojej drogi już prawie rok. Coś chciałam zmienić a nie wiedziałam, czego ja chcę. Teraz wiem i wszystko mi się w życiu tak układa abym szła lekko i przyjemnie po tej drodze, którą sobie sama wybrałam, która jest zgodna z moimi potrzebami, nic na siłę, tylko pewność, że wszystko mi się pięknie w życiu ułoży. Mam teraz czas spełniających się moich marzeń i życzeń. A zawsze mówiłam, że marzenia trzeba spełniać, bo same tego nie zrobią, a teraz mi się same spełniają.
Każdemu polecam taką sesję Uzdrawiania z Archaniołem Metatronem. Po prostu SUPER!
P.S.
I odrzuciło mnie od słodyczy".

 „Czułem mrowienie w każdej części mojego ciała, czułem gdzie dokładnie następowało uzdrowienie. Moje nerki, oraz wszystkie te części, które tak potrzebowały zostać uleczone. Łzy spływały mi po twarzy, ponieważ wiedziałem, że naprawdę zostałem dotknięty przez Obecność Najwyższego. Widziałem Wielkie Centralne Słońce. Czułem jak energia wokół mnie drga na wysokich częstotliwościach, a moi ukochani z przeszłości przyszli do mnie. Moi najbliżsi, nawet Dziadkowie ze strony ojca, których nigdy nie spotkałem. Wszyscy byli tam ze mną. Byłem nawet w stanie naprawdę wybaczyć mojej matce i wysłać jej wielką ... Miłość z mojego Wyższego Ja. Widziałem mojego ojca ze łzami i powiedziałem mu jak bardzo mi go brakowało, i podziękowałem mu za to, że mnie kochał tak bardzo. Nawet teraz jest mi bardzo trudno pisać o tym, bo łzy płyną i nadal uwalnia się tyle stłumionego bólu we mnie. Wokół mnie była niezliczona ilość archaniołów i Mistrzów. Mój ukochany Jezus pozostał ze mną, dotknął mnie, a także uzdrowił mnie. Oh ja ... jestem tak wdzięczny Metatronowi oraz wszystkim ranom, które doświadczyłem ... Znowu ogromne łzy po prostu ciągle płynące. Wiem, że to spotkanie było błogosławieństwem dla mojego uwolnienia… Czułem się naprawdę wolny, aby móc iść tam gdzie chcę pójść, i kiedy chcę iść dalej. Cały stłumiony smutek został ze mnie zmyty. Wiem, że obecność Jednego otworzyła dla mnie drzwi, abym mógł otrzymać pomoc i ogromną moc Archanioła Metatrona w świetle. Jest tak dużo więcej do powiedzenia ... napiszę jeszcze raz, kiedy zejdę na Ziemię. Dziękuję, przyjaciółko. Miłość zawsze i kiedykolwiek. "
 "Wow ...! Czułam się tak głęboko, głęboko podłączona do energii Miłości i Metatrona. Widziałam rajski miętowy kolor zielony i niebieski. Wibracje były tak czyste, czułam jak moja czakra serca zanurza się w źródle Miłości i Szczęścia Stwórcy. I rzeczywiście płynęły łzy, bo pamiętałam te wibracje i ... czułam się jak w domu. "
 „Pierwsze dwa dni po mojej sesji spałam około 16 godzin każdej nocy a następnie średnio około 12 godzin na dobę przez kolejne trzy noce. Myślę, że to oczywiste, że nie jest to typowe dla mnie spać tak długo. Zauważyłam również, że rozszerzyły się perspektywy mojego życia. Przez ostatni tydzień pojawiła się tak niesamowita synchronizacja zdarzeń, ludzi, że nie sposób powiedzieć, że jest to niesamowite. Ten tydzień przyniósł również pomysł, który nareszcie pozwoli mi stworzyć własną rzeczywistość. Mam wrażenie, że wszystko co się dzieje wokół mnie wynika ze spraw, które w końcu rozumiem i mam w sobie na nie zgodę. Dziękuję, dużo miłości i błogosławieństwa”
 „Cudowna sesja wypełniła mnie światłem i kolorami .... moje ciało czuje światło i brak napięcia. Naprawdę mi się podobało".

 "Wow, brak mi słów. Wspomnienie doprowadza mnie nadal do łez ... bardzo dziękuję !!!".
 "Chciałam podzielić się moją ZADZIWIAJĄCĄ sesją terapeutyczną jaką miałam z Metatronem. !!! WOW, pierwszą rzeczą, jaką zauważyłam, była zmiana w energii wokół mnie i to było bardzo kojące, spokojne i miałam wrażenie jakby otaczała mnie pulsująca, bardzo kochająca energia !!! byłam bardzo świadoma, że następuje praca ze wszystkimi moimi czakrami, zwłaszcza splotu słonecznego !!! pokazano mi dużo różnych rzeczy, które są dla mnie dobre, np. zdrowe jedzenie oraz inne przydatne rzeczy, które to wskazówki na pewno wykorzystam!!! najważniejszą rzeczą z tej sesji jest to, że dał mi taką CZYSTĄ błogą ENERGIĘ!!! Moje ciało było jakby oświetlone w kochający sposób uzdrawiającą energią, czułam się bardzo magicznie i tak kochana !!! Słowa nie mogą przekazać, jak bardzo jestem wdzięczna za dar uzdrowienia !!! to jest wspaniałe, poza słowami !! ! czuję taką miłość i wdzięczność dla ciebie za ten prezent !!! Dużo miłości i błogosławieństwa dla Ciebie ... "
 „ Wow!!!! To jest naprawdę inna energia niż cokolwiek doświadczyłam! Czułam silne mrowienie w dłoniach, kolanach, i ogólne poczucie bezpieczeństwa ... W sobotę upadłam na kolano i było spuchnięte, ale teraz już nie jest !! Dziękuję bardzo za uzdrowienie i wprowadzenie mnie dla tej wspaniałej energii!!
 "Cześć, chciałam podzielić się ze wspaniałymi zmianami, jakie zaszły u mnie od czasu mojego ostatniego uzdrowienia z Metatronem. Od tego czasu nadal piję 8 szklanek wody dziennie (wcześniej wcale), jem dużo bardziej zdrowo, codziennie jem warzywa i owoce, czego wcześniej nie robiłam. Moja rodzina jest zaskoczona, bo zawsze mi powtarzali, że „jeśli nadal będę jeść jak jem to będę miała wysokie ciśnienie". Teraz nie mogą uwierzyć, że tak zmieniły się moje złe nawyki, więc są w szoku. Teraz również oddycham znacznie głębiej i pełniej a co za tym idzie mój głos kiedy śpiewam płynie swobodnie. Moje alergie ulegają poprawie, zeszłam z przyjmowania co najmniej 2 tabletek na alergię tygodniowo do braku konieczności przyjmowania jakichkolwiek. Ale najważniejsze jest to, że czuję miłość, która jest we mnie, czuję się komfortowo będąc w moim ciele, nie czuję się już tak ciężka i wielka jak kiedyś! Fajne jest to, że mogę robić w końcu to o czym marzyłam od dziecka a co przerażało mnie do tej pory. Metatron pomógł mi na wiele sposobów i wprowadził wiele zmian w moim życiu z których korzystam codziennie! Dziękuję".
 "Chciałam krótko powiedzieć jak zostały zagojone stare rany u mojego męża po sesji z Metatronem. Wydaje się bardziej spokojny, dzisiaj np. pierwszy raz od dwóch lat wsiadł za kierownicą samochodu. Jest bardziej zrównoważony i potrafi się bardziej skupić np. na ugotowaniu obiadu.! To mogą się wydawać trochę małe rzeczy, ale wierzcie mi dla nas to jest ogromna zmiana w domu! Zobaczyć go zaangażowanym i bardziej zrelaksowanym. Dziękuję bardzo za to. Dużo miłości dla Ciebie”.
 "Mam kilka naprawdę dobrych nowin, którymi chciałam się podzielić. W ciągu ostatnich kilku lat, mój partner i ja mieliśmy problemy z zajściem w ciążę i ja również cierpiałam na pewne problemy zdrowotne, których lekarze nie mogli zdiagnozować. Byłam też w klinice bezpłodności i nawet miałam problemy z rozwojem moich jajeczek. Tak było kiedy natknęłam się na inicjację Metatronii. W ciągu trzech miesięcy po moim pierwszym dostrojeniu wszystko zaczęło się zmieniać. Czułam obecność wokół mnie, która prowadzi mnie do właściwych odpowiedzi. Po mojej nieudanej próbie sztucznego zapłodnienia byłam zagubiona i prosiłam o pomoc i wskazówki, i one przyszły. Dostałam odpowiedzi dotyczące mojego zdrowia, nawet lekarze nie wierzyli w to co im mówię, ale byłam uparta żądałam konkretnych badań. Otrzymałam i faktycznie okazało się, że mój poziom tarczycy był bardzo niski, a ja wreszcie otrzymałam leki na tarczycę i moje zdrowie zaczęło się znacznie poprawiać. Po mojej drugiej inicjacji przyszedł czas na kolejną rundę w klinice bezpłodności. Tym razem poszło naprawdę dobrze i o dziwo jestem 10 tygodni ciąży dzisiaj :) I mamy nawet 5 dobrych jaj zamrożonych w klinice. Ja naprawdę chciałam podzielić się z wami moim niesamowitym doświadczeniem, które miałam od Metatrona kiedy przyszedł do mojego życia i jestem bardzo wdzięczna. Zapytałam go również czy może sprawdzić czy wszystko jest od z moim dzieckiem. "(Tak brzmiała we mnie odpowiedź od niego)." Po prostu przyjmij, że jest to dziewczynka o imieniu Jaśmina Izabela i urodzi się 15 października 2013 roku”. Muszę Ci podziękować za sprowadzenie tej wspaniałej energii do mnie".
 "Ja po prostu wyszłam z siebie i to jest niesamowite doświadczenie! Energia weszła we mnie przez czakrę korony i boom. Natychmiast zostałam otoczona ciepłem, czułam się brzęczenie wewnątrz i na zewnątrz. To było jakbym była podłączona do sieci elektrycznej. Czułam pewne wstrząsy i jakbym pływała. Kilka razy widziałam błyski elektryczne jak iskry z wieloma kolorami, ale przesuwały się tak szybko, że nie mogłam zrozumieć, co to jest. Byłam w tak wielkim respekcie dla sesji, że bardzo starałam się nie usnąć, ale zdrzemnęłam się. Uświadomiłam sobie, gdy ciepło odeszło a potem powróciło, że było związane z mrowieniem, które czułam i brzęczeniem poruszającym się po moim ciele. Było wyraźnie zauważalne, ponieważ przeszło od czakry korony, przez trzecie oko, które napęczniało, zakaszlałam kiedy przeszło do gardła a tak wiele zaczęło się dziać przy czakrze serca. Słyszałam odgłosy z mojego splotu słonecznego i czakry sakralnej, czułam ciepło płynące z mojej podstawy, mięśnie w nogach drgały, a stopy pulsowały. Moje ręce dostały dużo brzęczenia. Przez cały czas słyszałam również wysokie odgłosy cykad, które czasami stawały się głośniejsze. Było kilka błysków wizji, ale znowu prędkość była tak szybka, ale to, co pamiętam, to śmiałe kolory, małe złote i niebieskie okręgi, które unosiły się a potem znikły. Oba okręgi miały taką samą wielkość. Potem kilka drobnych ciemnozielonych trójkątów wyszło z dołu od lewej do prawej strony mojej wewnętrznej wizji. Ponownie, trójkąty mają ten sam rozmiar, ale były one skierowane w różnych kierunkach, a tym samym czasie szły od lewej do prawej, z tą samą prędkością. Ogólnie czułam się tak bardzo kochana! Natychmiast, gdy energia całkowicie znikła, czułam jak bolą mnie moje mięśnie, ale teraz czuję się dobrze z energią! Dziękuję dla Metatrona i ciebie".
 "Niedawno mój przyjaciel został przez ciebie inicjowany. Nie miałem pojęcia, że dostał inicjację 2 tygodnie temu ... Jakby to powiedzieć ... to wygląda jakbyście ty i Metatron usunęli około 83 żyć i śmierci karmicznych ... Wygląda teraz promiennie ... byłem wstrząśnięty, kiedy zobaczyłem w nim tak wielkie zmiany!... ".