Żyjemy w czasach bardzo przyspieszonych, wszystko nabiera tempa, codzienność jest pełna wyzwań. Coraz częściej ceną naszego pośpiechu jest samotność. Każdy pragnie miłości i szczęścia, ale nie każdy je osiąga. Dlaczego? Oto jest pytanie, które wielu z nas sobie zadaje. A odpowiedź najczęściej jest bardzo prosta, ponieważ sami programujemy się na życie w samotności. Oczywiście robimy to nieświadomie, nikt z nas bowiem celowo nie zrobiłby sobie tego. A jednak...


Każdy z nas jest inny, każdy ma inne oczekiwania, marzenia. Każdy innymi oczami widzi swoje spełnienie. Jedni widzą szczęście w sposób bardzo prosty, inni dla spełnienia potrzebują wielu złożonych warunków, które mogą wypełnić ich potrzeby. Wydaje się, że wielu z nas potrzebuje zapełnić pustkę w życiu. Aby to zmienić musisz być przede wszystkim przygotowany na zmiany i wiedzieć czego chcesz. Musisz wierzyć, że zasługujesz na szczęście i otrzymywanie miłości. Często ludzie mówią, że zasługuję na miłość , ale nigdy jej nie otrzymają. Jestem gotowy na kolejny związek, ale chcę aby był pełen miłości i szacunku. Z powodu moich kodów z przeszłości wygląda na to, że nigdy tego nie otrzymam. Takie i podobne wypowiedzi tworzą dokładnie to, co się mówi. Jeśli nie uważasz, że zasługujesz na szczęście to nigdy nie nastąpi.

Pamiętaj: Myśli wytwarzają działania

Wszechświat nie wprowadza żadnych orzeczeń dotyczących osób fizycznych. Jeśli pragniesz być w stosunku miłości i poszanowania rodziny i przyjaciół, to zostanie utworzony, ale jeśli uważasz, że będziesz żył w samotnym i niespełnionym życiu, takie też zostanie utworzony. Poniższe ćwiczenia ze świecą pomogą Ci w produkcji tego, czego pragniesz. Zacznij od naładowania świecy, jeśli chcesz rozpocząć i wizualizacji twoich pragnień szczęścia i miłości: Po pierwsze: Aby pomóc w tworzeniu miłości i szczęścia trzeba zapalić różową świecę. Różowy jest kolorem miłości, czułości i ciepła. Zapalenie świecy różowej może przynieść do Ciebie miłość, pomóc kochać coraz bardziej, a także obejmuje wszystkie inne aspekty miłości.


Upewnij się, że siedzisz wygodnie i oczyść umysł z wszelkich myśli. Aby pomóc w tym procesie może skorzystać z niektórych technik mediacyjnych i skoncentrować się na oddychaniu powoli przez kilka minut. Jak twój umysł będzie stawał się coraz bardziej czysty, skoncentruj się na płonącej świeczce i zacznij tworzyć swoją wolę obrazując ją w swoim umyśle. Skoncentruj się na ważnych elementach swojego pragnienia, wyobraź siebie jak się czujesz szczęśliwy kiedy kochasz i jesteś kochany, zadbaj o każdy szczegół. Aby przyciągnąć miłość możesz powiedzieć następujące stwierdzenie: Teraz jestem miłością i troską osoby i zasługuję na miłość ludzi wokół mnie.


"Teraz jestem gotowy do trwałego więzi miłości i zasługuję na szczęście. Jestem teraz w otoczeniu miłości i szczęścia, i będzie nadal przyciągać je".


Nadal koncentruj się na swoich pragnieniach i powtarzaj swoje twierdzenie. Początkowo bywa trudno pozostać skoncentrowanym dłużej i nie dopuścić do świadomego umysłu. To nic. Kiedy poczujesz, że już rozpraszają Cię odgłosy rzeczywistości, po prostu przerwij rytuał, pozostaw świecę , aby spaliła się do końca.