Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów Tarotowego Portretu Psychologicznego, w trakcie których ponownie wyruszymy w głęboką podróż zrozumienia siebie, swoich programów, możliwości, lekcji itd. Na zajęciach prowadzonych stacjonarnie zmierzymy się z poznaniem oraz zrozumieniem własnego portretu psychologicznego w pełnej odsłonie, ale przede wszystkim poznamy od podstaw tą wspaniałą technikę pracy z tarotem (nie wymagam znajomości kart, warsztaty będą zawierały informacje na temat archetypów i znaczeń tarota, jak również nie jest konieczne w ogóle posiadanie czy rozkładanie kart).

Droga doświadczania człowieka jest bardzo głęboka, posiada swoje korzenie w dalekiej przeszłości inkarnującej duszy a wszystkie wyzwania, możliwości i talenty zostały zapisane w indywidulnym kodzie, którym jest nasza data urodzenia.

Każdy z nas przychodzi na świat z określonym zadaniem, którym jest rozwój w celu osiągnięcia jedności z Najwyższym - Jak na górze, tak na dole. Jednakże każdy ma inną drogę dochodzenia do niego oraz inne doświadczenia. Wszystkie informacje na ten temat zostały powiązane z chwilą naszych narodzin, która określa charakter naszych doświadczeń. A wolna wola? Oczywiście to od niej zależy, w jakim kierunku pójdziemy na tej ścieżce. Dobrze więc jest znać swoje możliwości i wytyczne, które posiadamy, ponieważ dzięki nim będzie łatwiej po prostu podążać swoją drogą skutecznie omijając błędy.

Tarotowy Portret Psychologiczny pozwala nie tylko skutecznie odsłonić rąbek tajemnicy naszego życia, ale również zobaczyć całą jego historię. Zrozumieć wszystkie programy i lekcje. Jak każda energetyczna technika dynamicznie wprowadza zmiany w życiu. Pozwala zrozumieć naszemu racjonalnemu ja wszystkie obszary ciała, zarówno fizycznego (a więc jego zdrowie), jak i duchowego; podświadomości i nadświadomości.

Dlatego serdecznie zapraszam na warsztaty, które w trakcie wszystkich czterech poziomów pozwolą Ci dokładnie zapoznać się z tą wspaniałą metodą.

Kurs obejmuje 4 spotkania, które będą realizowane co 2-3 miesiące.

Najbliższy termin Warsztatu I:

24-25 marca 2018 w Krakowie

sobota gdz. 9-17 ( w tym przerwa obiadowa gdz.13-14), niedziela gdz. 9-15

Wszelkie zapytania proszę kieruj na adres: biuro@magiateria.pl

 

Możliwość uczestnictwa na zajęciach online:)

 

Serdecznie zapraszam

Jolanta