Kochani,

Przed nami kolejne wspaniałe lato, czyli okazja, aby ponownie spotkać się i zanurzyć w cudownej energii współdzielenia i połączenia, doświadczania siebie w długich rozmowach o życiu i jego wielowymiarowych aspektach.  To również doskonały czas, aby wypocząć i zregenerować ciało po ciężkim roku, który mamy za sobą.

W trakcie naszego spotkania postaramy się przede wszystkim porozmawiać o wszystkim, co nas interesuje a dotyczy rozwoju duchowego. Wdrożymy przepiękne medytacje, podejmiemy dyskusje dotyczące niuansów Tarotowego Portretu Psychologicznego, jak zwykle będą nam towarzyszyły Anioły, ich piękna energia oraz siła, otworzymy się na wyrażanie siebie poprzez proste techniki. W tym roku szczególnie poświęcimy czas dla głębokiego doświadczenia duchowego uzdrawiania i sięgania po informacje do zapisów Akaszy. Poćwiczymy uzdrawiający oddech, medytacje oraz poznamy techniki kwantowego dotyku.

Piękna zielona przestrzeń gospodarstwa Magia Przejścia z Polesia Lubelskiego pozwoli nam zanurzyć się w sielskiej i cichej atmosferze przyrody, czerpiąc z niej jak najwięcej siły i energii. Stare wiekowe drzewa podzielą się swoją oczyszczającą siłą. Będziemy pracować nad wyrównaniem oraz podniesieniem wibracji ciała, aby poczuć szczęście i miłość przez cały rok. Porozmawiamy o kartach, wyroczniach a przede wszystkim o tym, co nam w duszy gra Po Drugiej Stronie Lustra...Posłuchamy szeptów Aniołów i poćwiczymy anielskie odczyty. Pokłonimy się światu niebiańskiemu, a ono pokłoni się nam. A ponad wszystko zadbamy również o odnowę i regenerację naszego ciała; poprzez zastosowanie techniki Sacred Activations uzupełnimy kolagen i pozostałe niedobory w organizmie, pobudzimy komórki macierzyste oraz cofniemy wiek swojego ciała. Czy jest to możliwe? Ależ tak!

Dołącz do mnie i moich Przyjaciół, wspólnie poszukamy szczęścia!

Wszystko to zostanie okraszone wspaniałą, ciepłą atmosferą wśród cudownych, mądrych ludzi. Nawet, jeżeli jeszcze się nie znamy, to czeka Cię piękna przygoda i niezapomniany czas.

  • Termin: 25 lipca 2021 - 31 lipca 2021
  • Inwestycja: 1900 zł – w cenie zakwaterowanie, 3 posiłki oraz warsztaty. Posiłki śniadania, lekki lunch - zupka, obiadokolacja. Rezerwacja miejsca - 30% kwoty wpłacone do 25 czerwca 2021r. II wpłata – 50% do 15 lipca 2021. Po 15 lipca kwota jest bezzwrotna. 
  • Wczasy odbędą się przy minimalnej liczbie 6 osób. Liczba miejsc ograniczona do 8 osób. Mamy do dyspozycji 2 pokoje czteroosobowe. 
  • Kontakt: biuro@magiateria.pl
  • Tel. 793775790
  • Miejsce: Urokliwe i cudne gospodarstwo agroturystyczne Perehod - to magiczne przejście do Natury. Ukojenie zmysłów; doskonałe miejsce dla obserwatorów dzikiej przyrody i miłośników dobrego jedzenia.....Położone jest na Polesiu Lubelskim tuż przy Parku Narodowym. Tu w otoczeniu lasów, z dala od miejskiego zgiełku można rozkoszować się ciszą i bliskim kontaktem z naturą. Miejsce będące prawdziwą oazą spokoju, miejsce sielskie, anielskie, przepełnione swojskim klimatem. Lasy są pełne grzybów, sarn, jeleni... i nie tylko... są po prostu dla wszystkich, którzy kochają piękną naturę i święty spokój!!!  Gospodarze zadbają o zachowanie domowej atmosfery również poprzez smaczne i pięknie podane posiłki, przygotowywane w tradycyjny sposób.

To tylko kilka opinii:

U Eli jest niezwykle. Stary spichlerz, stuletni park, który już staje się lasem, gospodyni, która gotuje z fantazją i robi pyszne kozie sery, a poza tym rozpozna wołanie dudka i wskaże legowisko sarny. A za płotem - dosłownie - zaczyna się Poleski Park Narodowy, wschodni skraj krainy bagien i lasów, która ciągnie się wzdłuż białorusko-ukraińskiej granicy aż hen, do Rosji.

Magiczne przejście do świata Eli, w którym chce się po prostu zostać... Dziękujemy za wszystko.

Świetne miejsce dla osób poszukujących cichego i ustronnego miejsca do odpoczynku. Pyszne jedzenie i piękne widoki. Polecam !

Ujmując w największym skrócie, to miejsce ma swoją wyjątkową duszę. Tworzą ją zarówno historia starego spichlerza przearanżowanego na przestrzenny, artystycznie urządzony dom gościnny, otoczenie flory i fauny - tej dzikiej PPN i bardziej udomowionej w okalającym budynek ogrodzie, jak - i przede wszystkim - Gospodarze, z którymi nie sposób się nudzić przy wspólnych posiłkach w nieskrępowanej atmosferze. Nie sądzę, żeby łatwo było znaleźć temat do rozmów na tyle abstrakcyjny, że Państwo K. z entuzjazmem się w nim nie zagłębią, co sprawia, że przy stole gość nie tylko nasyci swój żołądek pysznym, lokalnym jadłem (świetnie przyrządzonym przez czującą to co robi Panią Elę), ale też swój intelekt barwnymi opowieściami i lokalnymi historiami, w których opowiadaniu Pan Witold nie ma sobie równych. Całość czyni to miejsce bardzo inspirującym, co utwierdza nas w przekonaniu, że koniecznie musimy tam wrócić, żeby w pełni wykorzystać potencjał wypoczynku w takim miejscu i towarzystwie. Serdecznie pozdrawiamy i najpiękniej dziękujemy. Damian i Martyna

 

Serdecznie zapraszam,

Jolanta