Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów Tarotowego Portretu Psychologicznego, w trakcie których ponownie wyruszymy w głęboką podróż zrozumienia siebie, swoich programów, możliwości, lekcji itd. Na zajęciach prowadzonych stacjonarnie zmierzymy się z poznaniem oraz zrozumieniem własnego portretu psychologicznego (nie wymagam znajomości kart, warsztaty będą zawierały informacje na temat archetypów i znaczeń tarota, jak również nie jest konieczne w ogóle posiadanie czy rozkładanie kart).

Droga doświadczania człowieka jest bardzo głęboka, posiada swoje korzenie w dalekiej przeszłości duszy a wszystkie wyzwania, możliwości i talenty zostały zapisane w indywidulnym kodzie, którym jest nasza data urodzenia.

Każdy z nas przychodzi na świat z określonym zadaniem, którym jest rozwój w celu osiągnięcia jedności ze Wszystkim. Jednakże każdy ma inną drogę dochodzenia do niego oraz inne doświadczenia. Wszystkie informacje na ten temat zostały powiązane z chwilą naszych narodzin, która określa charakter naszych doświadczeń. 

Tarotowy Portret Psychologiczny pozwala nie tylko skutecznie odsłonić rąbek tajemnicy naszego życia, ale również zobaczyć całą jego historię. Zrozumieć wszystkie programy i lekcje. Jak każda energetyczna technika dynamicznie wprowadza zmiany w życiu. Pozwala zrozumieć naszemu racjonalnemu ja wszystkie obszary ciała, zarówno fizycznego (a więc jego zdrowie), jak i duchowego; podświadomości i nadświadomości.

Dlatego serdecznie zapraszam na warsztaty, które w trakcie wszystkich czterech poziomów pozwolą Ci dokładnie zapoznać się z tą wspaniałą metodą.

 

Termin: 20-21 luty 2021

Miejsce: Kraków, online

                sobota gdz. 9-17 ( w tym przerwa obiadowa gdz.13-14)

                niedziela gdz. 9-15

Kontakt: biuro@magiateria.pl, pytania oraz rezerwacja, zapytanie ofertowe

Koszt: 450 zł

Ilość miejsc ograniczona. 

Możliwość uczestnictwa na zajęciach online:)

Zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie lub drogą mailową: biuro@magiateria.pl

W związku z tym, że zagadnienie jest bardzo szerokie cały proces nauczania realizuję w trakcie czterech niezależnych warsztatów. Każdy etap nauki determinuje następny i trudno jest poznać całą technikę nie wchodząc we wszystkie jej obszary. Natomiast tempo pracy jest oczywiście sprawą bardzo indywidualną. Zwykle potrzeba kilku miesięcy przerwy pomiędzy spotkaniami, aby mieć spokojny czas na poznanie, przećwiczenie, zrozumienie i doświadczenie każdej części materiału. 

 

Warsztat 20-21 luty 2021  - Portret Partnerski, skupia się na wiedzy dotyczącej:

  • obliczania oraz interpretacji Portretu Partnerskiego; w odniesieniu do każdego rodzaju relacji - miłosnej, przyjacielskiej, biznesowej, więzów rodzinnych, również z ukochanym pupilem
  • określania drogi realizacji danej znajomości, jej etapy, dokąd zmierza, czy ma szanse szczęśliwej realizacji, jej zadania, wspólne lekcje, misja danej relacji czyli po co tak na prawdę razem się spotkaliśmy z danym partnerem
  • sposobów radzenia sobie z obszarami problemowymi w relacji, 
  • obliczania naszego indywidualnego portretu dnia; sposobu określania najlepszego dnia dla wszystkich ważnych wydarzeń w życiu - zakup nieruchomości, samochodu, rozpoczęcie biznesu, ślub itd.
  • świadomego planowania najbliższych lat życia

 

Serdecznie zapraszam

Jolanta