Adara Stream – Uzdrawianie serca

Golden Light of Love

Miłość jest energią, która nadaje sens naszemu życiu, jest motorem wszystkich działań człowieka. Choć jesteśmy istotami ziemskimi równocześnie jesteśmy energią duchową. A ta energia potrzebuje zasilenia płynącego z bezkresnego Źródła Miłości. Tak więc miłość jest ruchomą, płynną i realną siłą we Wszechświecie. Jest jedną z najsilniejszych i najbardziej produktywnych energii, która napędza wszystkie pozytywne emocje. Zabarwia każde doświadczenie życiowe, poczynając od duszy, poprzez miłość do siebie a skończywszy na miłości do innych.

Twoja dusza jest związana z całym twoim istnieniem i nie może być wyłączona z żadnego aspektu twojego życia czy doświadczania. Jest więc połączona z energią miłości Wszechświata i tą energię przekazuje również tobie. A Ty sam musisz najpierw ją przekształcić i nauczyć się jej emanacji w postaci miłości do siebie samego, ponieważ ten „rodzaj” miłości jest podstawą dla wszystkich miłości. Ta cudowna, uniwersalna siła budzi się w tobie, kiedy przyjmujesz swoją wieczną tożsamość i patrzysz na swoją wartość poprzez pryzmat swojego Świętego Źródła. Ufasz, zawierzasz, nie wątpisz i nie kontrolujesz.

Pracę nad sobą samym należy rozpocząć właśnie od pracy nad miłością do siebie, już sam fakt uświadomienia sobie, że na nią zasługujemy zmienia wszystko. I choć wydaje się to prostym zadaniem, to jednak zbyt często okazuje się ponad nasze siły.

Adara Stream jest odpowiedzią na taką potrzebę serca. Pamiętaj, że zasługujesz na miłość w każdym jej rodzaju - swoją, innych, Stwórcy. I to właśnie Stwórca zadbał o to, aby przekazać światu wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do rozwoju, zmiany, wzrostu. Jednym z takich narzędzi jest złote światło Adara Stream, które pozwala usunąć najtrudniejsze blokady serca, które nie pozwalają nam żyć miłością i dzielić się nią z ukochanymi.

Żyjąc sercem uwolnisz się od konfliktów i pozwolisz sobie na odnalezienie spokoju.

Zatrzymanie się na chwilę i połączenie ze swoim nieśmiertelnym sercem jest ważną częścią uniwersalnej potęgi miłości. To tutaj znajdziesz świadomość Boskiego Istnienia, Boskiego światła. Kiedy się z nim połączysz odnajdziesz prawdziwe źródło miłości we wszystkich formach. Ta kluczowa siła jest potężną energią, która rozpoczyna się w głębi twojej duszy i nieustannie wytwarza pokłady miłości dla ciebie, twojego życia, świata i wszystkich dusz, które to życie dzielą z tobą.

Pracując i oczyszczając w swoim życiu program miłości, wprowadzając do niego harmonię i zdrowy sposób wyrażania siebie dasz sobie szansę na połączenie się z nieskończonym źródłem miłości we wszechświecie.

Promień złotego światła miłości został mi przekazany dnia 21 czerwca 2017 roku w trakcie pracy z Archaniołem Metatronem oraz energią miłości planety Wenus. Jest odpowiedzią na ogromny deficyt miłości, który zauważam wśród wielu. Wszyscy bowiem jej szukają, natomiast nadal niestety zbyt niewielu odnajduje. A przecież miłość jest całym sensem istnienia na Ziemi. To dla tej lekcji doświadczamy inkarnacji na naszej pięknej planecie i to w tym obszarze potrzebujemy jak najwięcej się nauczyć.

Wieczne światło miłości przenika wszystko, co istnieje i wypełnia każdy atom naszej istoty. Oznacza to, że światło i miłość są zawsze obecne w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy możemy to dostrzec, czy nie. Zaufaj.