Reiki jest sztuką duchowego uzdrawiania. Samo słowo Reiki pochodzi od japońskiego słowa (Rei), co oznacza "Uniwersalne Życie" oraz (Ki) czyli "Energia". Reiki nie jest związane z żadną konkretną religią lub praktyką religijną. Jest po prostu subtelną i skuteczną formą pracy energetycznej z wykorzystaniem duchowo ukierunkowanej energii siły życiowej.
Energia życiowa płynie przez wszystkie istoty żywe i każdy posiada możliwość połączenia się z nią. Kiedy nasze „Ki” jest mocne wówczas nasze ciało i umysł znajdują się w dobrym stanie zdrowotnym. Natomiast kiedy energia ciała zostaje osłabiona lub zablokowana mogą nastąpić zaburzenia równowagi fizycznej i emocjonalnej człowieka.
Drugi stopień ukierunkowany jest na ciało mentalne i jego synchronizację z energią Wszystkiego Co Jest. Pozwala zdobyć wiedzę na temat uzdrawiania na odległość, uwalniania od urazów z przeszłości - również karmicznej, oczyszczania sytuacji, podnosi zdolności manifestacji, zwiększa przepływ energii oraz efektywność pracy. Oprócz tego dowiesz się, jak wzmacniać przy pomocy Reiki swój układ immunologiczny (odporność) i przedłużać młodość. Zapoznasz się też z wykonaniem zabiegów na różne dolegliwości i choroby.
Zapraszam do tej pięknej podróży z energią uzdrawiania.

więcej na : http://magiateria.pl/2-reiki

                                                         

Serdecznie zapraszam.