Dawno oczekiwana, piękna, kobieca...Delikatna w barwach, łagodna dla oka. Ramkę dla obrazu autorka wybrała w kolorze srebrnym, co jest dość nietypowe dla talii. Muszę jednak powiedzieć, że poprzez ten zabieg talia potrafi wprowadzić czytającego w swój świat niezykłej opowieści, gdzie pełno kwiatów, motyli , lisków, ptaszków....Eneria z niej płynąca jest bardzo subtelna, gdyż porusza dość eterycznie nasze zmysły.

Tam gdzie wiatr wieje, czujemy go na policzkach; gdzie tańczą motyle - chcemy pląsać z nimi a gdzie natura zastyga w niemym oczekiwaniu - słyszymy ciszę i bicie własnego serca. Piękna talia.. Każda karta stanowi swoją subtelną opowieść, która będzie bliska sercu szczególnie tym, którzy kochają naturę, piękno i czują powietrze w swoich skroniach. Dla zapatrzonych w niebo i świat czystej energii.

Talia jak powiedziałam piękna, ale to wcale nie znaczy, że łatwa. Karty posiadają bowiem dużo szczegółów - czasem odbiegających od tradycyjnych przekazów, należy więc szukać własnych, nowych połączeń. Dzięki temu otwiera nas na nowe pokłady skojarzeń tarotowych.