Deaktywacje są potężną energią uzdrawiającą, która usuwa stare i niższe wibracyjne wspomnienia, myśli i emocje, które znajdują się w komórkach ciała, w polu aurycznym i DNA. Kiedy blokady oraz niższe wzorce energii zostaną usunięte twoje ciało otrzymuje nowe, wyższe wibracyjne kody światła, które wpływają do każdej komórki twojego ciała. To z kolei pomaga zwiększyć ilość światła przepływającego przez ciebie i pozwala ci stworzyć nowe, przyjemniejsze i bardziej kochające życie. Uzdrawianie jest potężne, ponieważ pochodzi od samego Stwórcy (Źródła, Boga, Kreatora, jakikolwiek jest twój system przekonań). Ja jestem tylko przekaźnikiem energii.

Deaktywacje oczyszczają Cię z setek, a nawet tysięcy systemów wierzeń i ograniczających programów jednocześnie, przy każdej deaktywacji.

Uaktywniają Twoją świętą geometrię w komórkach i odłączają od świadomości zbiorowej, świadomości grupowej, świadomości religijnej i świadomości genetycznej. Pracują z podświadomością i oczyszczają negatywne przekonania, które powstrzymują nas w życiu. Każda deaktywacja bardzo szybko oczyszcza te blokujące programy z twojego DNA i twoich poprzednich wcieleń. Aktywacje pomagają usunąć przeszłe przekonania, przez które "utknąłeś" w tym życiu. Oczyszczają systemy wierzeń związane z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Usuwają przysięgi, śluby, zobowiązania, kontrakty i negatywne energie z tego i innych wymiarów. Po przesłaniu deaktywacji lub wysłuchaniu nagrania mp3, w które zostały wczytane proces integracji z twoją energią będzie trwał kilka godzin lub dni w zależności od siły programu, który jest w tobie ( im częściej będziesz otrzymywał deaktywację lub odsłuchiwał nagranie z nią, tym łatwiej i szybciej będzie integrować się z tobą).

Wiele deaktywacji odłączy cię od świadomości grupowej i zbiorowej. Zadziwiające jest to, że nie odcinają tak po prostu – one wpływają na podniesienie wibracji planety i pomagają innym wybrać ścieżkę wyższej świadomości.

Na przykład deaktywacja o nazwie Niebo na Ziemi usuwa przysięgi zawarte w przeszłości karmicznej, co pomaga uzdrowić cierpienie tych, którzy żyli przed wami. Wielu empatycznych ludzi dźwiga ból za wszystkie morderstwa i wojny, które miały miejsce w historii. Deaktywacja Niebo na Ziemi uwalnia od kolektywnej świadomości tego bólu i cierpienia. Skutkiem tego już nie będziesz odczuwał fizycznych dolegliwości kiedy np. słyszysz w telewizji na temat przemocy, jesteś jej świadkiem czy spotykasz osobę, która jest jej ofiarą. Twoje ciało nie będzie przejmowało fizycznego bólu, choć nadal będziesz świadomy faktu. Pozwala to żyć własnym życiem, bez zaciągania bólu innych osób.

To, co w nich kocham, to szybkość zmian jakie następują. Deaktywacje programów działają szybko i skutecznie w punkt problemu, dosłownie jak laser. W porównaniu ze starszymi modalnościami ten system wprowadza szybkie i odczuwalne namacalnie zmiany. Pozwala uporać się z danym programem bardzo skutecznie i nieodwracalnie. Nie potrzebuje świadomości programu i wiedzy na temat źródła. Każda sesja i deaktywacja programu są unikalne, ponieważ każdy jest indywidualnością z kompletnie inną historią oraz każdy jest odmiennie zaangażowany w częstotliwość sesji lub odsłuchiwanie nagrań.

Jako czysty kanał przekazujący możliwość deaktywowania programów jestem naprawdę zaszczycona, że mogę pracować z tak wspaniałą energią, która wspiera wzrost w sposób piękny i skuteczny.

Jak przy każdym rodzaju uzdrawiania energetycznego tak i tutaj możesz spodziewać się procesu oczyszczania. Czasem będzie to powrót starych emocji, czasem będą to doznania w ciele fizycznym. Ten etap będzie trwał do kilku dni. Picie dużej ilości wody i zwolnienie tempa pomoże ci w tym szczególnym czasie. W przeważającej części, dany program pojawi się ostatni raz, po to, aby usunąć tą specyficzną pamięć o nim. Jest to element procesu gojenia. Kiedy dany uzdrawiający kryzys się zakończy nadal będziesz miał pamięć o zdarzeniu, które deaktywowałeś, ale nie będziesz już odczuwał w związku z nim złości, bólu, wstydu itp. Pamięć jest potrzebna dla lekcji wzrostu, aby nie powielać programów. W ten sposób mądrze zamykamy całe doświadczanie. Pozostaje tylko mądrość, której się nauczyłeś i lekcja z niej płynąca. Będziesz wolny od wszystkiego, co zostało uwolnione lub zniesione po zakończeniu Deaktywacji Programu.

Deaktywacje Programów oferuję w następujący sposób:

- Indywidualne sesje z dopasowanymi deaktywacjami

- Deaktywacje w postaci dedykowanych nagrań w pliku mp3

- Jako specyficzne pakiety i zestawy do uzdrawiania kilku problemów na raz

Indywidualne sesje aktywacji obejmują od jednej do kilku sesji, w trakcie której przesyłam dostosowane do Ciebie deaktywacje; odbywa się to przez telefon, za pośrednictwem Skype lub na odległość. Jeśli wolisz sam pracować idealną dla ciebie opcją jest dedykowane nagranie deaktywacji. Każda przesłana deaktywacja programu zostanie przygotowana dla każdego, kto jest zainteresowany zmianą w życiu. Będziesz mógł jej słuchać w domowym zaciszu, w dowolnym czasie dnia lub kiedy będziesz spał.

 

Celem zapoznania się z rodzajami deaktywacji programów przejdź do zakładki: Rodzaje Deaktywacji Programu.