Tarotowy Portret Psychologiczny cz. I – warsztaty

Po raz pierwszy w Londynie..

Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki jest cel mojego życia? Dlaczego znowu mnie to spotyka? Co z moimi finansami? Jakie podjąć kroki, aby otworzyć się na nieskończoną obfitość? Chcę być szczęśliwy! Jak to zrobić?

Z pewnością nie jeden raz zadawałeś sobie takie pytania i szukałeś na nie odpowiedzi. Znajdują się one w indywidualnym programie, który jest zapisany w twojej dacie urodzenia i który pokazuje ciebie w pełnym świetle. Kod urodzenia jest bowiem kluczem do wcielenia twojej duszy na Ziemi. Jest on szczególny dla każdego i określa cały program życia, doświadczeń i wszystkich lekcji. Poznanie go umożliwi ci przeżyć swój czas bardzo świadomie i bez lęków, pozwalając w pełni otworzyć się na wszystko to, co najlepsze. Wprowadzając zmiany, usuniesz blokady i przede wszystkim doświadczysz zrozumienia wszystkich obszarów swojego życia oraz siebie.

Tarotowy Portret Psychologiczny jest cudowną techniką, pokazującą wszystkie obszary nas samych. Opiera się na archetypach psychologii, filozofii oraz kart tarota; jego znajomość nie jest konieczna.

Serdecznie zapraszam na warsztaty, gdzie nie tylko można nauczyć się wspaniałej techniki, ale również spotkać się z samym sobą. Obnażonym, czystym, prawdziwym - jakim jesteś.

Termin: 28 kwietnia w sobotę w gdz. 9 -17

              29 kwietnia w niedzielę w gdz. 9- 16

Miejsce: Zostanie podane wkrótce.

Kontakt: biuro@magiateria.pl, pytania oraz rezerwacja

Płatność: £170.00

Zaliczka: £100.00

To: Light Liberation Ltd. Sort Code: 40-02-26 Account Number: 62812797

Ilość miejsc ograniczona. Wpłacona zaliczka gwarantuje miejsce.

Termin wpłaty do: 8 kwietnia 2018. Zaliczka jest bezzwrotna.

Proszę o zgłoszenie udziału na mail biuro@magiateria.pl