Człowiek jest istotą światła, a więc światło, którym emanuje, jest sposobem wyrażania siebie i przekazywania informacji do Wszechświata. W związku z tym kolory, którymi się otaczamy, które na siebie ubieramy są językiem naszej Duszy. Duszy, która pokazuje nam naszą relację z samym sobą oraz otaczającym światem. Jego połączeniem z nami. Jego energią, która przez nas przenika.

Każdy z nas chce znać odpowiedzi. Ale te najbardziej czyste może nam udzielić tylko własna Dusza, która zna nas najlepiej. Ona jest dla nas najbardziej prawdziwa. Nikt nie zna lepiej swojej Duszy jak my sami.

Terapia Duszy polega na otrzymaniu informacji na temat częstotliwości światła, które wibrują w Tobie - czyli w Twojej Duszy. Następuje zaciąganie energii oraz światła, przychodzą do Ciebie odpowiedzi poprzez słowa, wizje, wspomnienia, obrazy, ludzi i zdarzenia. Cała Miłość Wszechświata spływa do Ciebie i przekazuje wszystko co potrzebujesz dostać, aby doświadczyć Rozbudzenia. W związku z tym, że jesteś już na to gotowy (jeśli właśnie czytasz te słowa dokładnie to oznacza, że Twoja Dusza już Cię wzywa do rozmowy) rozpoczyna się piękny taniec energii wokół Ciebie. Zaczynasz doświadczać świadomości siebie. Rodzaj i głębia intymności pracy naszej Duszy z nami jest bardzo szczególna. Otrzymujemy informacje, które są po prostu strzałem w dziesiątkę. Są kwintesencją nas. Naszego problemu. Bardzo często w tym właśnie momencie uświadamiamy sobie, że nasze dary zostały zamrożone przez nasz ból, żal, poczucie straty, braku miłości, lęku, frustracje.

Mandala Duszy jest drzwiami do naszej świadomości, następuje przeniesienie energii Duszy do świadomości w tych zakresach, jakie właśnie teraz potrzebujesz aby oczyścić toksyczne energie, aby mógł nastąpić dalszy Twój rozwój i spełnianie się. Mandale pokazują całą historię problemu i równocześnie poprzez energię światła pracują nad jego uzdrowieniem. Przeprowadzają przez cały proces uwolnienia. Pozwalają dojść do takiego momentu oczyszczenia, kiedy my sami czujemy się bezpiecznie i możemy wyruszyć dalej.

Oświecenie oznacza być w świetle. A to znaczy rozświetlić siebie i być światłem. Następuje przekształcenie energetyczne żalu, lęku, poczucia braku w miłość, radość, obfitość.

W jaki sposób kolor oddziałuje na nas?

Światło jest wibracją energii. Każdy jego kolor odpowiednią częstotliwością wibracji. Tak więc de facto oddziałuje na nas częstotliwość a ponieważ sami jesteśmy energią reagujemy na częstotliwość wibracji.

Normalnie nie słyszymy tego co nam mówi dusza, ponieważ jesteśmy w separacji duszy i świadomości. Praca z mandalami Duszy pomaga połączyć nas w Jedno.