Dusza jako źródło

Moc Twojej duszy jest zintegrowana w całym organizmie, Twoim życiu, umyśle i we wszystkim, co czyni cię człowiekiem. Jest obecna we wszystkich energiach i siłach, które są do Twojej dyspozycji oraz w Twojej najgłębszej naturze. Jest tak bardzo związana z całym Twoim istnieniem, że nie może być wyłączona z żadnej części Twojego życia. Możesz się jej sprzeciwiać lub próbować wypierać jak ważna jest Twoja duchowa moc wewnętrzna, lecz ona i tak będzie zawsze obecna. To moc, z którą trzeba się liczyć. Dostarcza ci informacji, siły oraz wskazuje kierunek twoim doświadczeniom życiowym.

Twoja dusza jest jedną z najpotężniejszych sił, ponieważ posiada nieograniczoną energię twórczą i potęgę na świecie. Jedyne ograniczenie stanowi fakt, że nie chcesz uznać jej siły. Twoje Wyższe Ja jest twoją nieśmiertelną częścią, która była, jest i będzie współtwórcą twojego przeznaczenia. Gdy połączysz się z energią świadomości i serca, intencje twojej duszy pomogą ci w ustaleniu zarówno przyszłości, jak wszelkich sytuacji teraźniejszości.

Twoje wyższe ja wie więcej o tobie niż twoja świadomość. Twoja dusza rozumie twoje potrzeby i możliwości bardziej niż twoje świadome ja. W kodzie twojej duszy zapisane są informacje zawierające historię twojego całego życia, prawdziwy wymiar twojej nieocenionej wartości oraz siłę wszystkich obecnych programów. To jest twoja droga największej prawdy. Zatem jeśli naprawdę chcesz przebić się przez blokujące cię schematy, koniecznie rozpocznij pracę z tą potężną siłą!

Serdecznie zapraszam na indywidualne sesje z Duszą, w których będziesz miał okazję poznać siebie głębiej, zrozumieć swoje programy oraz je uzdrowić. Na poziomie duszy jesteś czystą istotą energetyczną, zobaczyć siebie w takiej odsłonie jest niesamowitym doświadczeniem.

czas trwania sesji 1 h

sesje osobiste lub zdalne