Tarotowy Portret Psychologiczny jest metodą, która służy do zbadania oraz dokonania analizy naszego potencjału, talentów, uzdolnień oraz predyspozycji i wpływów jakimi ulegamy w naszym życiu. Jest sposobem określenia znaczących i zwrotnych momentów. Pokazuje naszą drogę wcieleń, tłumacząc dlaczego doświadczamy takich a nie innych zdarzeń. Pomaga zrozumieć wszystkie programy i lekcje jakim podlegamy. Uczy nas samych poznać i zrozumieć siebie. Z wszystkimi wzmocnieniami i słabościami, z całym wielkim potencjałem, którego nie dostrzegamy. Jest po prostu wszystkim - czym jesteśmy. 

Praca z Tarotowym Portretem jest niezwykłą przygodą, w trakcie której musimy zmierzyć się z tym jak wspaniałymi istotami jesteśmy. Cudownymi. Kompletnymi. Każdy jest na innym etapie tej samej drogi. Bez oceny. Bez gradacji. Z pełnym zrozumieniem doświadczeń, które tworzą naszą rzeczywistość. Programy czy lekcje, którym podlegamy stanowią element naszego doświadczania tak bardzo indywidualnego, ale przecież niezmiennie ludzkiego, osadzonego w naszych własnych decyzjach oraz sercu.

Jest wiele aspektów, które nas budują. Nieskończony rozwój jako droga ewolucji jest również naszym małym, codziennym udziałem. Ewoluujemy, zmieniamy się, doskonalimy siebie bądź uwsteczniamy. Byliśmy inną osobą w przszłości, wczoraj, dziś jesteśmy kim innym i kim innym będziemy jutro. Choć niezmiennie uczymy się miłości, każdy robi to po swojemu oraz w swoim tempie. Częste dochodzenie do tego czystego, bezwarunkowego uczucia daje nam lekcje, które będą oparte na wybaczeniu, zaufaniu i pokonaniu lęku. Tarotowy Portret Psychologiczny pokazuje wszystkie aspekty naszego rozwoju, naszego wzrastania. Jest metodą świadomej pracy z samym sobą. Świadomego realizowania swojego szczęścia.

A czym jest w praktyce?

Jest po prostu doskonałym narzędziem do analizy. Jest tak wiele sfer życia czy osobowości, które można dzięki portretowi odczytać, że czasem nie sposób wyjść z podziwu nad doskonałym kodem stworzonym wraz z naszym przyjściem na świat ukrytym w naszej dacie urodzenia. Przede wszystkim pozwala nam poznać samych siebie, bliskich i innych ludzi; motywy ich działań, potrzeby, zakodowane talenty, układy partnerskie, oczekiwania względem życia jak również problematyczne zaadania tego wcielenia, które mamy do przerobienia, by wejść na wyższy poziom drogi istnienia. Wspaniałe narzędzie dla każdego. Co więcej, po poznaniu własnego Portretu Psychologicznego doznaje się czegoś w rodzaju Katharsis - Oczyszczenia. Nagle pewne sprawy stają się dla nas złozumiałe, jasne i oczywiste. Zdecydowanie łatwiej jest pracować nad sobą, posiadając wiedzę na swój temat, a ona jest zawarta w Portrecie.

Dlaczego? Ponieważ zwykle nie dowierzamy sobie i swojej intuicji. Czasem wydaje nam się, że nasza droga jest pełna mrzonek czy marzeń, a tu okazuje się po prostu, że nasze marzenia są właściwym, podświadomym imperatywem a my sami mamy moralny obowiązek względem siebie oraz innych iść drogą wyznaczoną przez Wszechświat. Uświadomienie sobie wielu prawd o sobie lub innych ludziach, otwiera nam z niedowierzaniem oczy na temat - czasem gorzkich, czasem słodkich - dróg naszego istnienia na tej ziemi.

Czy ja, my, oni- posiadamy naprawdę tyle talentów? Czy to moi opiekunowie duchowi, którzy zawsze są przy mnie ? Wiem, że nie jestem sam. Mam swoje zadania, ale w nie wątpię. Wątpię w siebie, gdyż jestem przecież zwykłym, skromnym człowiekiem. A przecież świat składa się z samych zwykłych ludzi. Każdy z nas rodzi się ze swoim potencjałem, ale tylko część go wykorzystuje w życiu. Ważne jest tu postawienie sobie uczciwego pytania. Kim jestem? Jakie mam zadanie do wykonania i dlaczego go nie realizuję? W jakim celu żyję na tej planecie?

Zrobiłam wiele Portretów Psychologicznych różnych osobowości. Przyjaciół, znajomych, rodziny, innych.. Ale za każdym razem obserwuję ten sam skutek. Po pierwszym zdumieniu przychodzi odrodzenie. I mądra potrzeba zmian, rozwoju, działania zgodnie z samym sobą. Każdy w końcu dojrzewa do obrazu jaki ma zapisany, wie gdzie i jak poszukiwać swego miejsca na ziemi. Niewątpliwie poznanie metody zbudowania swego domu ułatwia wejść na właściwą ścieżkę życia.

Niewielu doświadcza umiejętności przewidywania życia, natomiast jeśli tylko jesteście otwarci i chętni dowiedzieć się, co każdy z Was otrzymał wraz z narodzinami, służę pomocą analizy Portretu Psychologicznego. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom staram się pokazać każdemu to, co jest najważniejsze na jego własnej drodze życiowej.

Jolanta

kontakt: portret@magiateria.pl