Tarotowy Portret Psychologiczny jest metodą, która służy do zbadania oraz dokonania analizy naszego potencjału, talentów, uzdolnień oraz predyspozycji i wpływów jakimi ulegamy w swoim życiu. Jest sposobem określenia znaczących i zwrotnych momentów. Pokazuje naszą drogę, tłumacząc dlaczego doświadczamy takich a nie innych zdarzeń. Jest po prostu wszystkim - czym my jesteśmy.

A czym jest on w praktyce?

Jest po prostu doskonałym narzędziem do analizy. Jest tak wiele sfer życia czy osobowości, które można dzięki portretowi odczytać, że czasem nie sposób wyjść z podziwu nad doskonałym kodem stworzonym wraz z naszym przyjściem na świat ukrytym w naszej dacie urodzenia. Przede wszystkim pozwala nam poznać samych siebie, bliskich i innych ludzi; motywy ich działań, potrzeby, zakodowane talenty, układy partnerskie, oczekiwania względem życia jak również problemy, które mamy do przerobienia, by wejść na wyższy poziom drogi istnienia. Wspaniałe narzędzie dla każdego. Co więcej, po poznaniu własnego portretu psychologicznego doznaje się czegoś w rodzaju Katarsis - Oczyszczenia. Nagle pewne sprawy stają się dla nas jasne i oczywiste. Zdecydowanie łatwiej jest pracować nad sobą, wiedząc na swój temat tyle, ile pokazuje portret. Dlaczego? Ponieważ po prostu zwykle nie dowierzamy sobie i swojej intuicji. Czasem wydaje nam się, że nasza droga jest pełna mrzonek czy marzeń, a tu okazuje się po prostu, że nasze marzenia nie są wymysłem a my sami mamy moralny obowiązek względem siebie i innych iść drogą wyznaczoną przez Pana. Uświadomienie sobie wielu prawd o sobie lub innych ludziach, otwiera nam z niedowierzaniem oczy na temat - czasem gorzkich, czasem słodkich- dróg naszego istnienia na tej ziemi.

Czy ja, my, oni- posiadamy naprawdę tyle talentów? Czy to moi opiekunowie duchowi, którzy zawsze są przy mnie ? Wiem, że nie jesteśmy sami. Mamy swoje zadania, ale w nie wątpimy. Wątpimy w siebie, gdyż jesteśmy przecież zwykłymi, skromnymi istotami. A przecież świat składa się z samych zwykłych ludzi. Każdy z nich rodzi się ze swoim potencjałem, ale tylko część go wykorzystuje w życiu. Ważne jest tu postawienie sobie uczciwego pytania. Kim jesteśmy, że śmiemy wątpić w to wszystko, w co wyposażył nas Pan zsyłając na ziemię? Jakie mamy zadanie do wykonania i dlaczego go nie realizujemy? I w jakim celu jesteśmy na tej planecie?

Zrobiłam wiele portretów psychologicznych różnych osobowości. Przyjaciół, znajomych, rodziny, innych.. Ale za każdym razem obserwuję ten sam skutek. Po pierwszym zdumieniu przychodzi odrodzenie. I mądra potrzeba zmian, rozwoju, działania zgodnie z samym sobą. Każdy w końcu dojrzewa do obrazu jaki ma zapisany, wie gdzie i jak poszukiwać swego miejsca na ziemi. Być może jeszcze nie są zbadane do końca wyroki Pana, ale poznanie metody zbudowania swego domu ułatwia wejść na właściwą ścieżkę życia.
A czy brak świadomości swej drogi doprowadzi ludzi do samopoznania ?
Niewielu doświadcza takiej umiejętności przewidywania życia, natomiast jeśli tylko jesteście otwarci i chętni dowiedzieć się, co każdy z Was posiadł wraz z narodzinami, służę pomocą analizy portretu psychologicznego. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom staram się pokazać każdemu to, co jest najważniejsze na jego własnej drodze życiowej.

kontakt: iolit7@magiateria.pl