AngelLinks stanowią niepowtarzalne anielskie połączenia z Serafinami i Archaniołami. Są one oparte na energetycznych połączeniach ze szczególną anielską energią i pozwalają otrzymać wspaniałe wsparcie królestwa niebiańskiego. Przede wszystkim powstaje głęboka relacja pomiędzy Tobą a dostrojonymi archaniołami, którzy będą nieustająco przekazywać do twojego pola energetycznego cechy czy atrybuty, których one same są ucieleśnieniem: czyli bezwarunkową miłość, brak osądzania, odwagę, szczęście, uzdrowienie i wiele więcej! Poprzez różne połączenia AngelLink, Serafin i Archaniołowie zapewniają anielską inspirację i wsparcie, zachęcając jednocześnie do wyrażania siebie w sposób szczęśliwy we wszystkich dziedzinach życia.

Ten cudowny zespół anielskich energii składający się z czterech archaniołów i Serafina pracuje z nami, aby pomóc nam w codziennym życiu. Rozwiń czyste cechy anielskiej bezwarunkowej miłości, braku osądu, odwagi, piękna i radości w swoim polu energetycznym poprzez ustanowienie serii pięciu niepowtarzalnych i trwałych dostrojeń z tymi wspierającymi istotami anielskimi. Dostrojenia Lightarian AngelLinks służą do stworzenia niezwykłych połączeń człowieka z wysoką wibracją anielską a konkretnie z: Serafinem Miłości (o imieniu Różowa Aura) oraz z czterema Archaniołami (Michael, Rafael, Uriel i Gabriel). Serafin Różowej Aury oraz wymienieni Archaniołowie otrzymali przewodnictwo boskie, aby bezpośrednio i jeszcze mocniej pracować z ludźmi, którzy pragną przejść przez proces rozwoju duchowego. Ich intencją jest wprowadzenie do pola energetycznego człowieka wiele cech i wzorców energetycznych, które uosabiają ich same. Zazwyczaj połączenia utworzone poprzez AngelLinks są znacznie głębsze niż anielskie kontakty, które ludzie od dawna przeżywają czy doświadczają. Ich zadaniem jest umożliwienie wspólnej pracy na poziomach bardziej efektywnych.

Jak działają te anielskie energie?

Ogólnie rzecz biorąc, te pięć anielskich istot zobowiązało się do ścisłej pracy z nami ... Ich celem jest pomóc ucieleśnić i rozwinąć czystą cechę anielskiej bezwarunkowej miłości, braku osądu, odwagi, piękna i radości w dnia na dzień. Oprócz tych pięciu głównych cech anielskich, każda istota anielska będzie przewodnikiem dla Ciebie w innych specjalistycznych dziedzinach:

  • Wspomagać cię w trakcie twojej pracy w eterycznych sferach,
  • Wspierać cię w procesie Ci boskiego uzdrowienia,
  • "Oświetlać ci drogę" w twoim życiu,
  • Stymulowanie twojej ekspresji twórczej i
  • Podniesienie skuteczności twojej komunikacji

Dokładniej, AngelLink z Serafinem Różowej Aury jest doświadczeniem dostrojenia się do jego Wielkiej Bezwarunkowej Miłości. Ze swojego najwyższego poziomu anielskiego Serafin ten został wyznaczony do szerzenia anielskiej bezwarunkowej miłości do ludzi. Poprzez AngelLink "anielski płomień bezwarunkowej miłości" zostanie umieszczony w przestrzeni twojego serca, i będzie w pełni promieniować poprzez twoje pole energetyczne i rozchodzić się na wszystkie obszary twojego doświadczenia. Następnie Serafin Różowej Aury będzie pracował/ła z tobą w tle "eterycznym" jako twój Anielski Przewodnik do pomocy we wszystkich sprawach sercowych ... zwłaszcza dotyczących rozbudowy bezwarunkowej miłości w sobie, dla siebie i dla innych. Należy pamiętać, że AngelLink Serafina Różowej Aury reprezentuje nasze "Drzwi Lightarian" do energetycznego poziomu Archaniołów i jest warunkiem otrzymania czterech kolejnych dostrojeń Archanielskich.

 

Dostrojenia do energii Archaniołów

Po otrzymaniu połączenia Rose Aura, dostępne będą dodatkowe AngelLinks do tworzenia bardziej wyspecjalizowanych eteryczne powiązań z Archaniołami Michałem, Rafałem i Gabrielem, Urielem.

 

Otrzymanie AngelLinkSerafina Różowej Aury

Dostrojenie do wyjątkowej energii Wiecznej Miłości płynącej od Serafina Różowego Promienia jest początkiem pięknego procesu uzdrawiania miłości w naszym życiu, czy wręcz doświadczeniem wykasowania wszystkich trudnych i ciężkich emocji, które zostały zebrane w całym życiu i powrót do czystych uczuć i rozumienia miłości z okresu narodzenia. Dostrojenie do energii Serafina Różowej Aury pozwala oczyścić drogę komunikacji i porozumienia z Archaniołami Michałem, Rafałem, Gabrielem i Urielem. Jest pierwszym krokiem na drodze otworzenia się na dostrojenie do energii tych wspaniałych orędowników ludzkości.

Połączenie AngelLink Serafina Różowej Aury przechodzi na Ciebie poprzez Moderatora w trakcie prostej prowadzonej medytacji zwanej zestrojeniem. AngelLinks może być dokonane osobiście lub zdalnie np. przez telefon. Podczas medytacji, twój Moderator ustanawia proste, trwałe, eteryczne połączenie energii bezpośrednio pomiędzy Tobą a anielską istotą. Ta prowadzona medytacja może odbywać się przez telefon lub w trybie zdalnym (telepatycznego). Po otrzymaniu AngelLink Serafina Różowej Aury, sam stajesz się "Moderatorem", a kiedy zostaniesz zarejestrowany w Instytucie Lightarian będziesz mógł rozpocząć udostępnianie połączenia innym. W ten sposób można stać się "anielskim kanałem" i uczestniczyć w rozwoju ich boskich cech i wzorców w całej ludzkości.

AngelLink z Archaniołem Michałem
Dzięki temu dostrojeniu Archanioł Michał będzie pracował z Tobą w rozwoju nie osądzającej postawy oraz rozwijał twoje zdolności telepatii, channellingu, świadomych podróży eterycznych itp

AngelLink z Archaniołem Urielem
Archanioł Uriel pozwoli Ci zrozumieć piękno wokół siebie i doświadczyć "kobiecej strony piękna" poprzez eskalację poczucia wdzięczności oraz męskiej strony piękna poprzez stymulację swoich talentów potrzebnych dla twórczej ekspresji. Tak więc otrzymasz wsparcie w stymulowaniu kreatywności i inspiracji wraz z ekspresją artystyczną w jej wielu formach.

AngelLink z Archaniołem Rafaelem
Archanioł Rafael obdarzy Cię wsparciem w otrzymaniu anielskiej odwagi i boskiego uzdrowienia. On pomoże Ci iść przez życie bardziej odważnie i pomoże rozświetlić swoją drogę w przyszłość. Ponadto, z pomocą Rafała będzie można skuteczniej unikać wyzwań i przeszkód życia ... a także bardziej wyraźnie zobaczyć możliwości i duchowe korzyści, które nadejdą. AngelLink Archanioła Rafaela zapewni również wsparcie dla Ciebie w procesie gojenia. Jest znany jako "boski uzdrowiciel" i pomoże ci odkryć "boskiego uzdrowiciela" w sobie.

AngelLink z Archaniołem Gabrielem
Archanioł Gabriel koncentruje się na radości i komunikacji! Tak więc nauczy cię dostrzegać radość i doświadczać radość ze spraw istniejących, które będą obfitować w nas i manifestować nowe i ekscytujące poziomy radości w naszym życiu codziennym. Gabriel jest także tradycyjnie znany jako wielki komunikator z Bogiem. Tak, on będzie w stanie szczególnie pomóc ci w komunikacji wewnętrznej i dostępu do swojej intuicji, oraz oczywiście ze światem zewnętrznym.

Te cztery połączenia oparte na dostrojeniu do Archaniołów można otrzymać w dowolnej kolejności i tempie, tak jak czuje się, że jest dla nas właściwe. Mogą one być również przekazywane innym. Kiedy stopniowo będziesz otrzymywał inicjacje AngelLink zaczniesz odczuwać korzyści z każdego z tych połączeń oraz ogromne wsparcie w twojej ścieżce duchowej.

 

Opinie ...

"Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem dostrojenia (AngelLinks). Jestem praktykującym Mistrzem Reiki i Karuna Reiki, a także Mistrzem Nauczycielem Chios. I czuję, że AngelLinks miały wielki wpływ na moją pracę. Michał Archanioł był moim przewodnikiem po otrzymaniu pierwszego dostrojenia do Reiki - ale po dostrojeniu AngelLink podjęliśmy bardziej głęboki kontakt. A Serafin Różowej Aury jest obecnie bardzo często obecny podczas mojej codziennej pracy z moimi dziećmi. "

"To było najbardziej święte doświadczenie Boskiej energii, która szybko urosła i była na bardzo wysokiej wibracji;! Wyjątkowo czyste, piękne i bardzo kochające Święte, święte ... intensywnie, tak ... . Naprawdę, nic takiego jeszcze nie doświadczyłam. Mam wielkie szczęście doświadczyć wysokich duchowych energii planetarnych i duchowych mistrzów na przestrzeni wielu lat, i nie mówię tego tak sobie. I to jest cudowny przywilej! "

"Dziękuję bardzo za wprowadzenie mnie do wspaniałych anielskich wymiarów. To dało mi ogromny wpływ na moje życie osobiste. Jedna rzecz na pewno ... odkąd doświadczyłam dostrojenia do Serafina Różowej Aury, stałem się osobą, która mogła wybaczyć i zapomnieć o tych, którzy mnie zranili w przeszłości i to rzeczywiście jest wielka duchowa ulga. "