Boski plan powoli wzywa Cię do tego, aby zadbać o siebie i swoje szczęście …

Metatron jest najwyższym przewodnikiem wibracji we Wszechświecie. Jego zadaniem jest nadzorowanie wszystkich wibracji światła i życia, które istnieją w Uniwersum, posiada również bardzo bliskie powinowactwo z ludźmi, których wspiera w wielkim procesie wzrostu. Nadzoruje wszystkie procesy transformacji, podnosi wibracje, pozwala rezonować na wysokich częstotliwościach. Praca z nim zawsze zmienia życie, nigdy nie pozwala stać w miejscu, jest jak katalizator wszelkich zmian i rozwoju, nawet jeśli nie jesteśmy świadomi tego faktu i procesu.
Archanioł Metatron oświetla drogę do naszej duszy. Pracuje poprzez kodowanie wibracji Najświętszej Boskiej Geometrii/ Kryształowego Diamentu. Jest wiecznym źródłem niekończącego się Boskiego przepływu energii. Łączy naszą świadomość i ciało fizyczne z wiecznym przepływem Jedynego Prawdziwego Światła, które istnieje w całym kosmosie a płynie od Stwórcy. Ten wielki Mistrz Przewodnik posiada klucze, które są pełne prostoty formy:

Zaufaj, uwierz i otwórz się, aby otrzymać

Jeśli prosimy go o pomoc, musimy przede wszystkim zaufać, i uwierzyć, i otworzyć się na wszystko, czym pragnie nas obdarować. I jest to piękna lekcja. Musimy mieć pełne zaufanie do procesu. Z całego serca, z całej duszy. Pełni miłości do siebie. Będziemy doświadczać poważnych zmian transformacyjnych. Jego zadaniem jest doprowadzenie ludzkości do prawdziwej wyższej częstotliwości. Tajemnicą jest to, że on cię zna, zna plan Stwórcy dla Ciebie. Twoją rolą jest tylko zaufać tym procesom, i choć niektóre jego części mogą nie być przyjemne, to jednak są konieczne, aby wyzbyć się wszelkich blokad; to wszystko jest częścią boskiego otwarcia i przekształcenia światła. Metatron jest w stanie zresetować i ustawić cię do prawdziwego stanu rzeczy.

 

Jak wygląda Archanioł Metatron

Może Ci się pokazać w formie bardzo anielskiej wizualizacji lub po prostu będziesz go czuł jak energię. Jego prawdziwą formą jest czysta energia w swojej najwyższej postaci.
Metatron będzie współpracował z każdą boską istotą w ciele człowieka w sposób bardzo szczególny i wyjątkowy.
Czy jesteś gotowy i otwarty na przyjęcie? Jeżeli tak, to czeka na Ciebie najbardziej magiczna i transformująca podróż ... Zaufaj i otwórz się na nowe życie, pełne absolutnego szczęścia i spokoju.