Metatronia Therapy®
Jestem czystym kanałem energii Źródła Miłości

 

Terapia Metatronia jest uniwersalną energią świetlną na najwyższym poziomie.

Metatronia Therapy® to najnowsza i jedna z najszybciej działających terapii uzdrawiających spośród wszystkich technik elektro-medycznych. Została przekazana z Królestwa Anielskiego dla ludzkości poprzez Archanioła Metatrona w roku 2011 dla wsparcia w procesie powrotu do Źródła Miłości. Jej zadaniem jest pomóc nam w tym czasie wielkich transformacji jakie zachodzą na planecie, w rozwoju i ekspansji na wyższe aspekty tego, kim jesteśmy. Jest tutaj, aby podnieść naszą świadomość oraz wibracje i doprowadzić do uzdrowienia na wszystkich poziomach naszego istnienia. Jest to jeden z najbardziej wydajnych źródeł energii, z jakim kiedykolwiek pracowałam i czuję ogromną wdzięczność za doświadczanie go każdego dnia. 


Artwork by Daniel B. Holeman

Ta uniwersalna energia działa na wielowymiarowym poziomie, używając świętej geometrii, kodowania częstotliwości, kolorów i wibracji z wyższych wymiarów anielskich. Posługuje się znacznie wyższą częstotliwością od energii Reiki i dosłownie wyrzuca do przodu na drodze duchowego rozwoju w sposób, który jest unikalny dla każdej osoby.

Archanioł Metatron rozpala i budzi ducha wewnątrz każdej istoty ludzkiej wyrównując całą matrycę, lecząc struktury umysłu, ponownie przywracając wiarę i poziom energii kompatybilny z Jedną Boską Świadomością a co za tym idzie z Uniwersalną Czystą Miłością.

Metatron ponownie połączy Cię z twoją duszą i rozpali płomień miłości!

Archanioł Metatron wyrównuje, poprawia i rozwija postrzeganie umysłu, który odbiera siebie jako oddzielony od Źródła Miłości równocześnie dając możliwość ponownego dostosowania do czystego Światła, którym ​​jesteś.

To nie jest po prostu "uzdrawianie energetyczne" - to Dostosowanie do Źródła!"
~ Valorie Farber

Ten rodzaj uzdrawiania działa na bardzo głębokim poziomie komórkowym. Energia płynąca ze Źródła Wszystkiego co Jest łączy się z nami i współpracuje z całym planem genetycznym każdego człowieka, więc każda sesja uzdrawiania jest zupełnie wyjątkowa. Większość pracy podczas sesji odbywa się w ciele energetycznym klienta, co pozwala wyrównać i zrestrukturyzować pole genetyczne DNA/RNA. Następuje bardzo szybkie podniesienie wibracji ciała świetlistego co pozwala czuć jedność, spokój i ukojenie we wszystkich aspektach duszy, zwiększa umiejętność manifestacji wszystkiego co dobre, piękne i służy szczęściu.

Kiedy ja zostałam zaproszona przez Archanioła Metatrona do współpracy i połączenia z energią Źródła doświadczyłam całkowitych zmian w moim życiu. Wszystkie moje lęki oraz braki zostały wyrównane. Czuję spokój, ukojenie, czuję miłość i połączenie, synchronizację z sobą samą oraz Wszechświatem. Moja świadomość wzrosła zmieniając sposób patrzenia na życie i sprawy, pozwalając smakować i odczuwać na niewyobrażalnym poziomie bezwarunkowym. Wdzięczność, radość i szczęście manifestują się w moim życiu każdego dnia wnosząc codziennie nowy promień uwolnienia. Niezmiennie wrasta mój poziom wibracji pozwalając dzielić się z innymi Światłem, podążam tam, gdzie jest tego potrzeba. Otworzone kanały komunikacji pozoliły mi zobaczyć sprawy ziemskie z kompletnie innej perspektywy, umożliwiając mi wgląd w problem poprzez obraz, dźwięk i odczucia w moim ciele, które zawsze jest w połączeniu ze wszystkim a równocześnie w oderwaniu od wszystkiego. Jest to niesamowity proces. Bycia i doświadczania, czucia i smakowania równocześnie nie będąc. To jest tak, jakby emocje i drama były z tyłu za mną. Niesamowity stan ukojenia, który równocześnie jest bardzo realny i namacalny i który pozwala na postrzeganie siebie w sposób czysty i nieograniczony. Moje ciało się cudownie regeneruje, komórki się odmładzają i namnażają nowe, uwolnione od starych programów, w efekcie czego czuję się doskonale, nie choruję a czas na skórze się zatrzymał...

Ten proces wzrastania nadal trwa przynosząc uzdrowienie wszystkich aspektów mojego życia i moich bliskich w coraz szerszym aspekcie i to jest tak jakby otwierały się Nowe Drzwi, w sposób niesamowity i pełen miłości, i nic nie można do tego przyrównać. Drzwi, przez które mamy możliwość przejść otwierają się natychmiast a wszelkie zmiany zachodzą dosłownie na naszych oczach. Każdy, kto zostaje powołany do uzdrowienia przez Metatrona będzie miał swoje niepowtarzalne doświadczenia, ponieważ każdy jest indywidualną Istotą Bożą, kiedy jednak dusza znajduje drogę do swej prawdziwej istoty rozpoczyna odkrywać swoje prawdziwe powołanie serca. Po pracy z Metatronem, życie nigdy nie jest już takie same.

Terapeuta Metatronii otwiera przepływ Energii Źródła, jego rolą jest być czystym kanałem pozwalającym na przesył wysokich wibracji, ale to sam Archanioł Metatron całkowicie prowadzi sesję. Współpracuje z każdą osobą w sposób wyjątkowy, dzięki czemu ma miejsce głębokie, przekształcające i często trwałe uzdrowienie. Energia działa na wszystkich poziomach ciała (fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego), dzięki czemu często jest możliwe głębokie oczyszczenie i uwolnienie od przeszłości.

Energia Źródła Wszystkiego co Jest ściśle współpracuje z nami, aby doprowadzić do trwałego uzdrowienia ludzkości poprzez uzdrowienie pola energetycznego każdego w sposób indywidualny. 

Niektóre z korzyści płynących z Terapii Metatronia:

 • Redukcja bólu/działanie przeciwzapalne
 • Pomoc w uzdrowieniu, serca, umysłu, ciała, mięśni i ścięgien
 • Uzdrawia ciało fizyczne, emocjonalne, psychiczne, duchowe
 • Uzdrawia i rozszerza pole aury/ciała świetlistego
 • Następuje restrukturyzacja DNA/RNA/odmłodzenie/zmiana na poziomie komórkowym
 • Przynosi poczucie wolności i uwolnienia
 • Energetyzuje, wzmacnia siły i krzepkość, witalizuje i pozwala na restart organizmu
 • Usuwa urazy/negatywności i podnosi częstotliwość wibracji ciała
 • Transformuje na wielu poziomach
 • Balansuje czakry i uwalnia ich blokady
 • Przynosi połącznie z duszą/ Wyrównanie z Bliźniaczym Płomieniem
 • Uwalnia samorealizację
 • Usuwa bariery/blokady
 • Pozwala na głębszy związek, świadomość i zrozumienie
 • Przynosi świadomość jedności z Boską Miłością
 • Podnosi świadomość, daje jej wzmocnienie, równoważy i ponownie łączy z Bogiem
 • Dostosowuje do Boskiego umysłu (świadomości kosmicznej) i powszechnej Serca
 • Następuje korekta Spirali Pola Elektronowego, aby ponownie wyrównać Czystą Duszę pozytywną energią
 • Korekta matrycy umysłu (rozpuszczanie zniekształconych wzorców myślowych)
 • Usunięcie zobowiązań karmicznych, uwolnienie całej idei winy i kary, umożliwia "powrót do niewinności"
 • Powrót do Boskiej Kreatywności
 • Przynosi wolność i wyzwolenie, aktualizację i realizację, manifestację
 • Daje poczucie bycia "włączonym" i / lub "ponownie uruchomionym"
 • Re-Genesis & Odnowa & Odmłodzenie, dostosowanie się do nowych kodów ewolucji & Regeneracja
 • Powrót do "Prawa Łaski"

Po sesji Terapii Metatronia wyraźnie można zauważyć, że wiele aspektów jaźni zaczyna się zmieniać, zgodnie z tym jak zostają podniesione twoje wibracje i częstotliwości co właśnie ułatwia ​​Metatron. Wasza świadomość wznosi się i rozszerza, dopasowując się do twojej własnej prawdy.

Przesunięcia, które następują często zmieniają diametralnie życie!

Takie ustawienie powoduje przekształcenie na wielu poziomach. Pozwala wiele się nauczyć i poznać dokładnie swoją Jaźń a tym samym i uwolnić się od fałszywego poczucia separacji, tak aby można było zacząć rezonować z większą świadomością w miłości i jedności.

Przesunięcia energii mogą być odczuwalne natychmiast, czasami jest to proces odwijania i korekcji zniekształconych wzorców energetycznych. Konieczna jest w tym okresie własna Miłość i cierpliwość, aby te przekształcenia mogły wystąpić z największą łatwością, radością i łaską.

Sesja terapii jest bezbolesna, bardzo kojąca i relaksująca. Podczas sesji można leżeć z zamkniętymi oczami przez dowolny czas. Możesz cieszyć się chwilą słuchając równocześnie delikatnej muzyki, wdychając kojący zapach świecy. Nie wolno spożywać kofeiny, alkoholu oraz narkotyków 24 gdz. przed oraz po sesji. Cały tydzień przed sesją należy przygotować ciało do detoksu poprzez picie dużej ilości wody, ta zasada również obowiązuje przez jakiś czas po sesji. Woda jest bardzo potrzebna, aby wspomóc organizm w uwalnianiu toksyn oraz utrzymaniu prawidłowego nawilżenia.

Aby przeczytać, jak inni odczuwali sesję oraz ich doświadczenia, kliknij TUTAJ!

Uwolnij się od oczekiwań. Metatron wie, co jest potrzebne dla ciebie!
Zaufaj, uwierz i otwórz się na przyjęcie.

 

Po sesji będę z Tobą w kontakcie za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby zatroszczyć się o twój proces. Ponadto jestem tu zawsze i służę jako wsparcie, odpowiadam na pytania, itd.


Artwork by Daniel B. Holeman

Serdecznie zapraszam
Jolanta

Metatronia Therapy Master

Metatronia Therapy Poland Facilitator

 


Informacje dotyczące Metatronia Therapy pochodzą ze strony poświęconej terapii www.metatronia.co.uk.