"Istota ludzka jest częścią całości zwanej przez nas Wszechświatem, częścią ograniczoną w czasie i przestrzeni. Doświadczamy siebie, naszych myśli i uczuć jako coś odrębnego od reszty. Swego rodzaju złudzenie optycznej świadomości. To złudzenie jest rodzajem więzienia dla nas, ograniczając nas do naszych osobistych pragnień i przywiązania do kilku najbliższych nam osób. Naszym zadaniem musi być uwolnienie się od więzienia poprzez poszerzanie naszego kręgu współczucia, aby objąć wszystkie żywe stworzenia i całą naturę w jej pięknie. Prawdziwa wartość człowieka zależy od środka w tym sensie, w którym zdobył wyzwolenie od siebie. Będziemy wymagać zasadniczo od siebie nowego sposobu myślenia, jeśli ludzkość ma przetrwać”.

                                                                                                                                                                                                               Albert Einstein, 1954

Zbliżamy się do nowego sposobu życia i przebudzonych wibracji ze świadomością, że jesteśmy czymś więcej niż ludzką postacią. My sami składamy się z energii/wibracji i kiedy te wibracje czy obwody elektryczne nie są zsynchronizowane, wówczas doświadczamy dysharmonii/choroby ciała fizycznego. Przede wszystkim jesteśmy energią i światłem. Pamiętając o tym, musimy sobie uświadomić, że tylko poprzez światło i energię możemy oddziaływać na swoje ciało fizyczne. Terapia Metatronia pomaga w równoważeniu, re-harmonizacji i naładowaniu naszego systemu na wielu poziomach. Choć energia Archanioła Metatrona wpływa na nas bardzo delikatnie to jednak jest bardzo silna w swym charakterze i naprawdę przenosi nas do miejsca, gdzie trzeba być, łącząc się z naszym prawdziwym światłem.

Ten system uzdrawiania łączy nas z Archaniołem Metatronem co pozwala na głębokie uzdrowienie czy wyrównanie na poziomie komórkowym, gdyż zostaje przeskanowana historia duszy pod kątem boskiego planu. Energia sięga w głąb istoty podstawowej, wynosząc na powierzchnię to, co musi zostać uwolnione, aby mogło nastąpić uzdrowienie dla najwyższego dobra. Metatronia Therapy® w niczym nie przypomina znanych systemów leczniczych. Przede wszystkim jest cały czas w toku, cały czas pracuje i aktualizuje częstotliwości w zgodzie z naszym procesem przebudzenia. Dostosowuje się do planu każdego człowieka i jego tempa doświadczania i rozwoju. 

                                                                                                                                          

Metatron przynosi wielkie gojenie wszystkich aspektów, które nie funkcjonują w sposób właściwy a przez to blokują wszystkie aspekty naszego ziemskiego ciała, które obejmuje fizyczne, psychiczne, emocjonalne, duchowe i świetliste formy. W ten sposób pomaga przyspieszyć proces Wznoszenia się duszy w drodze powrotu do Źródła Boskiej Miłości.

Pomimo tego, że Archanioł Metatron kilka lat temu przypomniał o tej wspaniałej technice uzdrawiania Tammy L. Majchrzak w trakcie jej własnej choroby, sam system jest stary, rezonuje już od starożytności przekazywany tylko w sposób tajemny i święty. Pamięć o nim jednoczy i łączy nas z częstotliwością pięknego boskiego Jednego Źródła za pośrednictwem Archanioła Metatrona. Przynosi w nasze życie światło na najwyższym poziomie, wyjątkowe kodowanie i święte geometryczne częstotliwości.

"Przynosimy Wam teraz tą wibrację uzdrowienia, aby pomóc Wam w procesie przebudzenia i wniebowstąpienia. Jeśli jesteście na to otwarci, aby otrzymać, jeśli ufacie i wierzycie, to teraz jest czas na to, aby Wasze światło rozświetliło się a Wasza dusza wytrysnęła swoim boskim światłem, oraz aby urosnąć i połączyć się ze sprawami, o których być może tylko marzyliście, że istnieją! Jesteśmy teraz tu dla Was, będziemy Was prowadzić i łączyć się z Wami i wspomagać w otwieraniu Waszych skrzydeł i doświadczaniu lotu w wielu wymiarach. Światło rozświetli się w najciemniejszych miejscach".

Będziesz wiedział kiedy stoisz w swoim prawdziwym świetle. Będziesz czuł głęboki rezonans, błogie uczucie, ciepły blask dookoła siebie. Nic nie będzie przeszkadzało, poczujesz spokój, i potrzebę przekazania miłości do świata. Pozwól sobie na prostotę w tym boskim poddaniu. Poczuj światło, lekkość, chciej żyć jak światło. Taka jest prawda Twojego istnienia. Jesteś Jednością z Jednym.

Metatron ponownie połączy Cię z Pieśnią Twojej Duszy i ponownie zapali płomień w jej obrębie.

Cały proces uzdrowienia jest wielkim dziełem, które odbywa się wewnątrz, przynosząc dla każdego wiele pięknych i koniecznych zmian na wszystkich poziomach, mentalnych, emocjonalnych, fizycznych i duchowych. Poprzez połączenie z kodem źródłowym - Archanioł Metatron jest katapultą, która wynosi wielu do ich prawdziwego stanu duszy. Osiągasz swoją boską moc/ istotę / prawdziwą aktywację swojej źródłowej duszy. Zostaniesz otwarty na wspaniałą podróż w siebie, na otwarcie, uwolnienie, zrzucenie, rozebranie, wyzwolenie ze starych programów myślowych, starych zachowań, przekonań, aspektów kontrolnych, aspektów ego, struktur kontroli i blokad, które sobie zbudowałeś. Następuje spontaniczne uzdrowienie wielu organów w naszym ciele fizycznym. Nastąpi całe emocjonalne, fizyczne, duchowe, psychiczne uzdrowienie, ale leczenie dotyczy dużo więcej niż tego. Dotyczy uproszczenia. Uproszczone nauczanie, uproszczony wniosek, uproszczone połączenia. To może być trudna część do przyswojenia, zrozumienie tego, że kluczem do wszystkiego jest uproszczenie. Oddanie się Bogu i uwolnienie wszystkiego bez oczekiwań. Kompletna wolność, jedność i integracja.

Sesje na odległość Terapii Metatronia

Terapia Metatronii nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, a zatem sesja uzdrawiania na odległość jest wspaniałym rozwiązaniem, ponieważ pozwala otrzymywać korzyści z niej płynące w zaciszu własnego domu. Sesja Metatronia często jest bardzo relaksująca, podobnie jak sesja Reiki. Doskonałym rozwiązaniem jest przyjąć sesję tuż przed pójściem spać, tak aby można było spokojnie po niej zasnąć. Efekty uzdrawiającej energii nadal pracują w twoim polu energetycznym długo po zakończeniu sesji, więc jest to miła niespodzianka, aby móc odpocząć po sesji, który umożliwia pełną integrację energii w organizmie. Terapia Metatronia jest subtelną energią uzdrowienia, ale działa na bardzo głębokim poziomie komórkowym i potężne przemiany mogą wystąpić na wszystkich poziomach.

Podczas sesji

W celu uzyskania pełnych korzyści z sesji uzdrawiania, należy wyłączyć telefon komórkowy, przygotować dla siebie miłą i wygodną pozycję oraz atmosferę. Jest także dobrym pomysłem, aby rozważyć powtórzenie sesji, tak aby uzyskać pełne i szybsze oczyszczenie i regenerację. To wszystko, co możesz zrobić, to być dobrym dla siebie w tym pięknym czasie przemian, który nastąpi! Energia jest subtelna i często czuje się spokojny, kojący, ciepły przepływ przez ciało. Są osoby, które nic nie czują. Pozostaw oczekiwania, zaufaj i otwórz się. Każdy z nas jest inną istotą Bożą. I każdy inaczej reaguje na energię i zmiany w polu energetycznym. Każdy doświadcza też uzdrawiającej energii inaczej. Niektórzy ludzie czują lekkie łaskotanie, inni przepływ energii w całym organizmie, tak jak prąd elektryczny; jeszcze inni od razu czują, że coś w ciele się zmienia, są tacy, którzy nic nie odczuwają, albo w ogóle zasypiają w trakcie i przechodzą w głęboki stan odprężenia. Każda sesja uzdrawiania jest zupełnie wyjątkowa i zależy od tego, na jakim etapie dany człowiek jest w swoim życiu. Bez względu na doświadczenie, wiem, że będzie to absolutnie idealne dla Ciebie w chwili kiedy otrzymasz swoją sesję uzdrawiania. Postaraj się nie mieć żadnych oczekiwań i po prostu bądź otwarty na energię uzdrawiającą. Sesja pomoże Ci pomóc na wszystkich poziomach Twojej istoty i jest wspaniałym darem, który możesz sobie dać.

Po sesji

Otrzymasz każde wsparcie jakie będziesz potrzebował, pomogę, odpowiem na wszelkie zapytania.

Umów się już dziś na to wyjątkowe spotkanie ze Swoim Światłem: biuro@magiateria.pl

Zamów Teraz!

Serdecznie zapraszam

Jolanta

Metatronia Therapy Poland Facilitator